| Deni_Deni_1996 a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru, as spune o poveste mica si voi sa-mi dati cateva raspunsuri va ft frumos, nu stiu exact in ce data am avut luna trecuta menstruatia dar in penultima zi cand am avut-o am facut dragostee cu prietenul meu, ma stresez cam mult pentru ca urmatoarea zi adica ultima zi mi s-a oprit si nu stiu daca as fi putut ramane insarcinata pentru ca in timpu acela nu puteam dar dupa cam cu vreo saptamana iar am facut dragoste si mentionez ca nu am folosit nmc ce putea sa protejeze **** dar el nu sa lasat..intrebarea e ca as fi putu ramane insarcinata? ...pt ca stiu ca trebuia sa-mi vina menstruatiana la inceputul luni candva. da dela atat stres nuhmai stiu exact in ce data

4 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Nu e scump un test de sarcina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gravida.

| Aimèeeee a răspuns:

Pentru asigurare poti face un test de sarcina, dar menstruatia nu vine mereu regulat. Si dupa parerea mea cred ca e ceva normal sa se opreasca in momentul acela pentru ca in corp se realizeaza asa numitele dereglari hormonale.
Ai putea, de asemenea, face o vizita la un ginecolog.

| Deni_Deni_1996 explică (pentru Aimèeeee):

Multumes frumos pentru raspunsul tau, azi am cumparat testul si l-am facut e negativ, sunt fericita