| anonim_4396 a întrebat:

am o dilema:sunt impreuna cu prietenul meu de vreo 4 luni si ne iubim mult el imi zice mai mereu ca nu stie cum sa imi mai arate ca ma iubeste si considera ca un simplu te iubesc nu e de ajuns pentru el ca sa imi arate ca ma iubeste enorm...
La scoala n-e luam in pauza in brate iar el tinea mana mai jos de unde ar fi normal sa o tina...dar eu nu ii ziceam nimic...pentru ca nah.e prietenul meu, uneori il ia valul. Oricum insista intruna sa merg la el acasa cand e singur, iar eu il refuz de fiecare data si se supara sad credeti ca vrea sa imi zica ca vrea sa facem dragoste?
Mentionez ca sunt virgina si am 15 ani si el la fel.
DAU FUNDITA! :*

Răspuns Câştigător
| claaau a răspuns:

Nu neaparat, poate vrea sa petreceti mai mult timp impreuna intr-un loc mai retras si intr-un fel are dreptate si tu poti sa-i spui ca nu esti pregatita sa iti incepi viata sexuala si accepti sa mergi la el acasa daca el iti promite ca nu o sa vrea asa ceva acum ca pe viitor se pot intampla multe

9 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Pffffff
e greu de raspuns deoarece nu I'll cunosc pe iubitul tau, deci nu am de unde sa imi dau seama ce fel de persoana e.
s-ar putea sa vrea doar sa petreceti mai mult timp singuri fara sa va vada toata lumea sau s-ar putea si varianta in care "veverita intra in scorbura" sau mai pe scurt sa faceti dragoste

| neutrino a răspuns:

Manastire intr-un picior, ghici ciuperca ce-i?

| Vix999 a răspuns (pentru neutrino):

U,u...stiu eu, stiu eu! laughing)

| neutrino a răspuns (pentru neutrino):

Meriti un pupic (in plus) de la persoana iubita. Esti plina de umor si inteligenta pragmatica.

| neutrino a răspuns (pentru Vix999):

Meriti un pupic ( in plus) de la persoana iubita. Esti plina de umor si inteligenta pragmatica.

| 1234abcd a răspuns:

Dupa felul in care se comporta cam asta da de inteles(ca vrea sa faceti sex)
dar daca tu nu vrei asta spunie...el e posibil sa nu stie ca tu nu esti pregatita si daca o sal refuzi in continuare fara sa ii dai si un motiv s-ar putea sa se supere mai tare pe tine

| SabinCrb a răspuns:

Una din 2. Vrea sa stati impreuna, unde sa nu va vada nimeni, ori vrea sa faca ce zici tu

| Mishelle173 a răspuns:

Cred ca el te preseaza si e foarte insistent. E clar deja ca vrea sex dar decizia e a ta. Tu ai principiile tale si nu trebuie sa te lasi dusa de val. Funda?

| Bluey a răspuns:

Deci daca bate apropouri mereu e clar ce vrea, chiar daca e virgin.(poate vrea sa fie ca ceilalti), ai grija ce faci mai ales ca esti minora, dar nu mi se pare normal ca dupa 4 luni sa vrea sa faceti dragoste, iar daca tu nu vrei ar trebui sati respecte decizia. Sper ca te-am ajutat big grin