| Marius08098 a întrebat:

Buna, am o intrebare, daca de dimineața m-am masturbat ca baiat, m-am sters pe mâini dar nu m-am spălat iar seara peste cam 5-6 ore am introdus mana in vaginul unei fete, poate rămâne instarcinata?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Strigator la cer cum copii fac lucruri intime la varste atat de mici, fara sa aiba nici cea mai vaga idee sau educatie de cum se fac copii!

Oare la tine copii vin pe horn, adusi de barza, daca tu crezi ca ei se fac cu degetele?

O femeie nu va ramane niciodata gravida cu degetul!
O sarcina se poate produce numai cand exista sex vaginal intre un penis si vaginul femeii si numai daca femeia este la ovulatie.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| mihai69 a răspuns:

Nici vorbă.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Robert2526 a răspuns:

Nu.dar daca nu te speli pe maini deloc de dimineata pana seara mi se pare foarte grav happy

| lickypuss a răspuns:

Daca vii la mine acasa e clar ca nu o sa furi nici apa nici curent ca nu stii sa te speli pe maini sau sa ti lumina aprinsa

| Vladimir123779 a răspuns:

Nu rămâne însărcinată nici vorba dar de ce naiba nu te speli? Sau costa mult apa? big grin big grin big grin big grin big grin big grin

| doctordragoste123 a răspuns:

Nu poate, insa daca nu te speli pe maini si atingi zone intime ale fetei ea poate sa faca infectii si va fi neplacut pentru ea.