| belladark a întrebat:

am o intrebare duminika am avut un contact sexual dupa un an jumate si la inceput nu am folosit prezervativ, faza este k a 2 a zi am inceput sa am dureri abdominale si greturi iar dupa 40 de ore am luat postinor.este posibil sa fiu insarcinata? help me

6 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Deci chiar daca ai fi ramas insarcinata simptomele sarcinii nu vin a doua zi, vin mai tarziu.fa un test de sarcina.

| 0bubu00 a răspuns:

40 de ore adica aproximativ 2 zile? asa-i? citeste conspectul din cate imi aduc eu aminte scrie ca sa il iei la masim 3 zile... citeste prospectul ca iti da raspunsul la mai multe intrebari iti garantezwinking

| belladark explică (pentru 0bubu00):

Mda maxim3 dar totusi mi e frica, k nu va functiona

| MasterSpirit a răspuns:

Baah! Prezervativul a fost creat pentru. voi, asa ca folositil happy

| Lia09 a răspuns:

Simptomele unei sarcini nu apar asa repede. Asteapta sa-ti vina menstruatia. Daca aceasta nu apare, la 7 zile de intarziere ar fi bine sa faci un test. Oricum, incearca sa nu te gandesti obsesiv la asta. E posibil sa-ti creezi si singura simptome.