| LoveTenis a întrebat:

Buna!happy happy

Am o intrebare...este un baiat dragut! El a vrut sa ne intalnim iar eu am zis ca nu fiindca nu stiam sa joc biliard(m-a invitat la biliard). Astazi am vazut niste mesaje pe facebook-ul lui fratemiu (mesajele erau din ianuarie-februarie) ca el vroia sa fie impreuna cu mine si daca nu se supara si el a zis ca nu oricum eu acum le-am descoperit si vreau sa ii zic ca il plac si d-astea pe facebook, eu m-am gandit sa ii scriu ca :imi cer scuze ca te-am refuzat!, doar ca eu te placeam si imi era prea rusine ca nu stiam sa joc.Stiu ca tu nu ma placi dar am vrut sa iti zic asta ca sa intelegi cam din ce motiv te-am refuzat! Stiu ca o sa eviti pentru asta dar crede-ma ca nu am stiut ce sa fac!
Cam la asta m-am gandit daca stiti voi alte texte(mai bune) ce i-as putea scrie please sa imi spuneti! Si credeti ca ma mai place? Daca i-a placut atunci si vroia sa fie cu mine intr-o relatie...
Multumesc anticipat! Fundita + vot (la restul):*.

Răspuns Câştigător
| Razvan_Nebunaticu_1990 a răspuns:

Un sfat de la mine închide ochii și lasă inima și sufletu sa vorbesc în locu tău

6 răspunsuri:
| PrunaPătrată a răspuns:

Sa stii ca nu e bine sa ceri texte pe site-uri laughing asta dovedeste ca esti slaba de duh daca pot zice asa.Trebuie sa-i zici ce simti nu ce iti zicem noi.

| LoveTenis explică (pentru PrunaPătrată):

Eu am crezut ca al meu (in care sunt toate sentimentele) este prea asa...adica, ca va fi cam neinteresant pentru baieti si ca lor nu le place asa si cum mult sunt baieti de aici, m-am gandit ca este mai bine sa va intreb inainte sa fac o prostie

| sofisis a răspuns (pentru LoveTenis):

Nu cred ca e cazul sa ii spui asta pe net...sincer.
Mai bine il inviti tu acum undeva si ii spui fata in fata ca il placi si ca ti-a fost rusine de el ca nu stii sa joci biliard.SA NU CUMVA sa ii spui faza aia cu "Stiu ca tu nu ma placi"!

| mihai69 a răspuns:

Și-n afară de ce-au zis ceilalți, o relație presupune ceva intim, nu trebuie afișată s-o știe tot internetul și FațaBucii aia...

| neutrino a răspuns:

Frumos, dar...o fata nu face asa ceva.

| Luminiţadelacapătultunelului a răspuns:

Spune-i ca il placi si ca nu ai vrut sa mergi la biliard cu el fiindca nu stiai sa joci si ca iti ceri scuze si daca mai puteti mege undeva candva. Apropo sa stii ca te place. Fundita? big grin