| Cristi_1137 a întrebat:

Scz ca este o intrebare prea indiscreta dar eu si prietena mea ne-am hotarat sa o facem pentru prima data, ea fiind virgina si eu nu am mai fost "la fete" si daca imi puteti zice cum e cu virgine z. z cica doare si e najpa prima oara la ele, si sal intreb pe tata me rusine o. o

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Fi atent la preludiu ca saracaq si asa este speriata.Cand o bagi, o bagi cate oleaca si o misti sa se largeasca cate putin, dupa ce durere e mai suportabila o mai bagi in adancime si asa cate oleaca totul e ok.Eu una la cati draci aveam, ii ziceam s-o bage deodata si gata, dar n-a vrutlaughing.
Totul este sa stii cum sa te comporti cu ea, de durut tot o va durea, dar ai grija de ea, fii atent, fa-i complimente pentru a nu se simti prosthappy.

Bafta.

9 răspunsuri:
| Paula007 a răspuns:

va trebui sa ai muuuuuulta rabdare si sa nu o presezi. vorbeste cu ea, comunica orice, chiar si cand o saruti "iti place? " etc imi imaginez ca stii; si sa nu -ti fie rusine sa vorbesti cu ea in timpul preludiului (ea cel mai probabil va fi speriata si nestiind ce faci va si stresata-contractata=> durere ). daca stie ce faci, daca simte ca are si ea controlul, va fi mult mai relaxata, intelegi, mataluta? da.si cum scrie mai jos/sus (whatever) inceeeet, putin cate putin ca nu vine armaghedon happy e multa responsabilitate pe umerii tai, iti recomand sa nu te stresezi asa mult, lasa-te dus de val, dar ia-o si pe ea cu tine, nu o lasa pe malhee hee

| tania_3947 a răspuns:

:d daaa.doare...dar e durere din placere...

| Cristi_1137 explică:

Multumesc de ajutor...Doamne ajuta! si nu ma duc la baieti z. z mtf

| PaTTy_3342 a răspuns:

rolling on the floor) nu ai mai fost la fete? da unde ai fost la baieti?laughing

Da, doare ( nu iti zic din propria experienta, dar asa am auzit laughing)
Cica daca e preludiu lung e mai putin dureros... cauta si tu dracul pe net...

| Andra_3307 a răspuns:

Deci cum a fost pana la urma?:")

| Fluturash_3549 a răspuns:

Si la baieti doare cand se rupe atawinkingdoare cateva secunde (sau minutelaughing ) sh trece...cred
nici eu n-am facutlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai ar trebui sa faceti petting de cateva oribig grin vreo cateva zile ca sa va cunoasteti corpurile cat de cathappy Nu e neaparat sa o faci acum cu ea pentru ca eu zic ca ar km fii frumos sh bine sa faceti o perioada pettinghappy asta ajuta foarte mult in cunoasterea corpului parteneruluibig grin Pettingul consta in mangaierea, atingerea sh sarutarea intregului corp al partenerei sau partenerului.Tot pana la penetrare.cand se face penetrarea nu mai e petting, e sex. Sh la tine o sa fie naspa nu numai la ea.Ma rog nu ca la ea pentru ca ea e fatahappy Nu stiu ce sa-ti spun km e cu virginele pentru ca na...Nu stiulaughing

| Dany12345 a răspuns:

Misto pentru tine, pentru ea saracuta iouo cu usoru nu schimba repede pozitiile lasa corpurile sa se obijnueasca! dac nu va fi prapad de durere

| yoanav a răspuns:

Iti recomand sa o iei incetu cu incetul...nu insista in prima seara cine stie ce pe "activitate" pentru ca ea o sa aiba de suferit pe urma... o va durea rau. trebuie sa ai grija si sa te porti sensibil cu ea si sa tii cont de ce spune ea.