| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru fete, dupa cum stiti deja noi baietii traim sub premiza ca, daca ne vede cineva plangand vom fi luati de fraieri sau numiti papa-lapte. Voi ce parere aveti despre baietii care plang?

Multumesc:*!

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt penibili tipi care plang din oriceI don't want to see
N-as vrea sa fiu eu capul relatiei, in timp ce el termina servetele la Titaticlaughing

| Flav a răspuns:

Daaaaa? Atunci numeste-ma copac!

| Visecolorate a răspuns:

Mi se pare aiurea ca sunt considerati asa. Fiecare dintre noi are momente de slabiciune sau probleme. Toti vor acum sa para din ce in ce mai smecheri. Pentru ce? oh go on

| Pho3nix a răspuns:

Premiza asta cu ''papa lapte'' e o mare prostie. Vrajeala.
E ceva absolut normal ca si noi baietii, sa plangem. Tot inima avem, sentimente, tot oameni suntem.

| anaid a răspuns:

Mie mi se par draguti, simpatici, adorabililove struck
Imi plac baietii sensibili!
Hmmm. daca ar sti ei ca poate fi un plus in a agata fete am vedea baieti plangand pe toate strazilesmug

| SperanteSpulberate a răspuns:

Lol. Deci, noi fetele, daca plang baieti, mie una, eu nu il iau de papa-lapte, pan-la urma fiecare om are suflet nu?!, baietii care plang eu cred ca sunt sensibili, si mie imi plac!
Bafta si Sarbatori Fericite!

| pwp a răspuns:

Mi se pare draguthappy
ma bucur sa vad ca unii baieti mai au si sentimente happy

| Contrast a răspuns:

Pai...si baietii plang cateodata!
Dar numai un artist putea sa recunoasca asta...si numai artistii o pot intelege!
Tu esti un "artist"?

Răspuns utilizator avertizat
| Lexii a răspuns:

Nu cred ca exista cineva care sa nu planga. Este ceva NORMAL.
E bine ca un baiat sa fie mai sensibil si sa nu ii fie rusine de asta pentru ca nu are rost, toti avem o parte mai sensibila.
Dar nici sa plangi din orice nu e bine. Asta e valabil si pentru baieti dar si pentru fetehappy.

| Mariaa20 a răspuns:

Si baietii plang cateodata.
nu sunt facuti din fier.nimeni nu este facut din fier.toata lumea plange cateodata/din anumite motive. daca tiar murii vreun parinte (doamne fereste) ce ai face ai rade? nu. normal ca ai plange.pentru ca l-ai iubit. cei carei considera pe baieti papa lapte pe cei care plang ei bine sunteti niste IDIOTI!

| Ioana_9271 a răspuns:

Mi se par persoane sensibile si nu cred ca este o rusine sa plangi pana la urama toti suntem oameni.Si daca nu am plange ar insemna ca suntem niste persoane fara inima:X:X.

| AnaGabitza95 a răspuns:

Eu una i-as aprecia si mai mult :*

| yunnyaaa a răspuns:

Mie imi plac baietii care plang happy (nu din orice)
Dar asa arata ca au ceva sentimente in eibatting eyelashes love struck

Uite de exemplu imi place mult de un baiat. cae nu e din acelasi oras cu mine sad
si dupa vreo 6 luni ne-am vazut love struck
si i`au dat lacrimile love struck
a fost asa frumos day dreaming
am simtit ca tine la mine cu adevarat big grin

An Nou Fericit! :*

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mie mi se pare ceva normal...totusi sunt si ei oameni.Prin plans oamenii se descarca si e mult mai bine sa se descarce prin plans decat prin violenta sau viciiwinking.

| usernamealy a răspuns:

Mie imi plac cei care mai plang din cand in cand deoarece imi dau impresia ca sunt mai sensibilelove struck
dar nici sa planga toata ziua sin orice:d

| FallenAngelM a răspuns:

Mie mi se par baieti sensibili si este frumos ca un baiat sa aiba si o latura asa

| Diio a răspuns:

Mie sincer imi plac baieti care plang:X.Sunt mult mai sensibili, mai atrasi, mai altfel! Fiecare cu parerea lui, insa chiar sunt adorabilipuppy dog eyes.

| tocoal a răspuns:

Asta e impresia ta; baietii care plang sunt mai sentimentali decat altii si recunosc am plans si eu de multe ori.

| Onurinho a răspuns:

Si baietii plang cateodata...si baietii plang nu`i asa?big grin stii ca era o melodiebig grin

| EternalColor15 a răspuns:

Ms de raspunsuri :*
Sarbatori fericite tuturor!