| negr2000 a întrebat:

am o nelamurirebig grin Daca prietenul meu o frecat de cateva ori penisul de vagin, mentionez nu l-a introdus deloc, eu fiind in a 9-a zi de ciclu. credeti ca exista riscul unei sarcini? multumesc

11 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Data viitoare pune-l sa il frece de un zid cu un un coeficient de rugozitate respectabil. Daca nu ti-e familiar termenul de rugozitate il gasesti in manualul de fizica la capitoul cu forta de frecare si tribometrul. Acum chiar ca te-am bagat in ceata, dar poate asa mai dai si tu pe la scoala.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu.

| 4psiho a răspuns:

Teoretic nu, dar ești sigură că nu l-a scăpat și înăuntru?
Pentru că dacă da... happy

| negr2000 explică (pentru 4psiho):

Nu l-a scpat. doar l-a frecat in interiorul vaginului de cateva ori, fara sa il introduca, eu fiind in a 9a zi a mentruatieisiultima dealtfel. Iar dupa terminarea menstruatiei, imi curge un lichid alb, o data sau de doua ori pe zi. cred ca e normal ca din cate imi amintesc asa imi curgea de fiecare data dupa terminarea menstruatie. Voi ce ziceti? Multumesc

| 4psiho a răspuns (pentru negr2000):

Nu prea înțeleg cum poți freca ceva în interior fără să-l introduci, dar fie cum zici tu.
Mai așteaptă câteva zile și apoi fă un test de sarcină. happy

| negr2000 explică (pentru 4psiho):

La frecat de vagin dar nu l-a introdus(in gaura) ca sa fiu mai exacta happy

| 4psiho a răspuns (pentru negr2000):

La frecat de exterior fără intromisiune.
ok... atunci dormi liniștită happy

| negr2000 explică (pentru 4psiho):

Exact. Multumesc happy

| gabrielacrs99 a răspuns:

Nu! Nu exista acest risc! Poti sta linistita!

| negr2000 explică:

Lafrecat in iteriorul vaginului, dar nu l-a introdus deloc, ca sa fiu mai exacta. Multumesc

| negr2000 explică:

La frecat in interiorul vaginului, dar nu l-a introdus deloc, ca sa fiu mai exacta. Multumesc!