| negr2000 a întrebat:

am o nelamurire big grin Daca prietenul meu o frecat de cateva ori penisul (fara prezervativ) in vagin, mentionez nu l-a introdus deloc, eu fiind in a 9-a zi de ciclu. Credeti ca exista riscul unei sarcini? Multumesc

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum a frecat penisul IN vagin daca nu l a bagat?

| neutrino a răspuns:

Daca numai l-a frecat in vagin, dar nu l-a introdos acolo ( cum naiba vine asta!?) atunci poti sta linistita o luna de zile. Dupa aceea vei vedea ce noroc ai avut.

| negr2000 explică (pentru neutrino):

A frecat penisul de vagin, nu l-a introdus (in gaura) cum ar fi fost normal deoarece eram in a 9 a zi a menstruatiei si era posibil sa imi mai curga

| neutrino a răspuns (pentru negr2000):

La inceput ai spus ca l-a frecat in vagin, acum spui cu totul altceva. Ia mai gandeste-te bine, l-a frecat in vagin sau pe langa!? Esti sigura?

| negr2000 explică (pentru neutrino):

Pe langa vagin, nu m-am exprimat corect.

| neutrino a răspuns (pentru negr2000):

Asa ti-a spus el sau asa ai vazut tu?

| negr2000 explică (pentru neutrino):

Am simtit eu si mi-a spus si el ca nici nu a incercat sa introduca

| neutrino a răspuns (pentru negr2000):

El sigur te-a pacalit!

| Emilian65 a răspuns:

In cazul tau nu este risc de sarcina.

| ubox7007 a răspuns:

Si cum o sa il/o cheme?

| 4psiho a răspuns:

Măi ce vă mai place să vă jucați cu focul big grin big grin big grin
Nu înțeleg la frecat în vagin, că apoi spui că nu l-a introdus de loc.
Dacă la frecat de vagin poți să stai liniștită... probleme ar fi putut apărea dacă era frecat în vagin! happy

| Kaky2Z a răspuns:

Da sansele sunt foarte mari, cred ca o sa ai gemeni.