| bbnnmm a întrebat:

Am o nelămurire. Iubitului meu îi tot scrie o prietenă cu care obișnuia să aibă relații sexuale. Dânsa știe că e cu mine, iubitul meu i-a zis clar, dar nu îl lasă în pace deoarece îl place și l-a plăcut și mai demult. El nu îi răspunde la mesaje și nici la telefoane, dar nici nu o blochează. În schimb, dacă pe mine mă caută cineva, se ceartă cu mine și ar fi în stare să îl omoare pe ăla că de ce mă caută, deși eu nu bag de seamă și nu vorbesc cu alții. Dacă se întâmplă să mă caute cineva trebuie să îi spun în secunda următoare, dar eu am am aflat de fata asta după câteva ore, pentru că am adus vorba cumva și așa mi-a zis că îi tot scrie. După ne-am certat și a blocat-o. Acum eu mă întreb de ce o ținea dacă nici nu îi răspundea la mesaje? Oare el mai vrea să aibă relații cu dânsa? Nici nu îmi zice pe moment când se întâmplă ceva, parcă ar ascunde. Ar trebui să îmi fac griji?

9 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Nimeni nu stie ce se afla in mintea ceilulat.
Poate nu a dat importanta asupa acestui lucru, poate o tine de back-up( ca nu se stie cand se desparte de tine si are nevoie). Gelozia clar e boala grea, daca s-a terminat bine pentru tine si anume- i-a dat block, pastreaz-o asa. Nu mai cauta nod in papura.

| darrio2007 a răspuns:

Cu el este problema nu cu ea. Te va lasa cu ochii in soare cand ti-e lumea mai draga. De ce crezi ca face figuri cand te cauta cineva? Cauta motiv ca atunci cand nu veti mai fi impreuna sa dea vina pe tine. Ca din cauza ta v-ati despartit.

| Adry05 a răspuns:

Destul de posibil sa nu te lase pentru ea dar daca va despartiti sunt destul de sigura ca o sa se intoarca la ea, pana la urma primeste placeri fara niciun efort, de ce n-ar profita?

| mihai69 a răspuns:

Da; însă nu din pricina „dânsei", ci a lui. Gelozia e boală grea...

| Emilian65 a răspuns:

Da. Maine, poimâine pleacă la fosta.

Răspuns utilizator avertizat
| Jeff9669 a răspuns:

Da-i cu o bata in cap

| Mihai1312 a răspuns:

Raspuns clar, vroia sa o f**a direct.

| Marean1234567890 a răspuns:

Toarna-l la militie.