| Adinuttzza a întrebat:

Am o problema... imi placea de un baiat de ceva vreme si in sfarsit m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el, am zis da si deocamdata merge bine dar el e cunoscut ca fiind "player" si nu sta mult cu o fata... as vrea sa stiu ce sa fac ca sa nu se desparta de mine?

3 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Fa-l sa tina la tine si nu o sa mai plece! Oricum ar fi bine sa nu te mai iei dupa ce zic altii.

| m0z0lici a răspuns:

Nu te mai lua dupa gura lumii. Stii bine ca lumea-i rea si invidioasa. Daca ii place de tine va sta cu tine atat timp cat va mergem relatia. Nu trebuie sa te iei dupa unul si dupa altul. Iar daca esti fata desteapta, il tii langa tine. smug

| zSanta a răspuns:

Petrece timp mai mult cu el :]
P. S: Zdrenţelor o ştiţi pe asta?, Pusca si cureaua lataa Va-m spus ca va prind o dataa si va pac pac o dataalaughing