| nustiucenumesapun10 a întrebat:

Buna, am și eu nevoie de niște răspunsuri. Am făcut sex uscat cu iubitul meu, noi avand haine pe noi, iar el a ejaculat in boxeri. Exista riscul apariției unei sarcini? Precizez ca eu am fost in ziua a 3-a de menstruatie.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ala nu-i sex nici ud si nici uscat, ci frecat, masturbat si ejaculat in chiloti.

Eu zic sa mai lasati joaca asta cu organele sexuale la anisorii astia atat de mici, cand nici macar nu aveti idee ce inseaman sex sau cum poate o femeie sa ramana gravida.

| mihai69 a răspuns:

Da, cu siguranță.
Boxerii lui se vor multiplica exponențial!

| Lupică27 a răspuns:

Ce-a facut ma asta? laughing)) sexu uscat? ce drac mai e si asta?