| Maria_Georgiana_1998_riy8 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare!
Cand am fost la wc sa imi fac treburile m.am stropit cu apa dinaia din veceu in zona intima apa era amestecata cu treaba mica si treaba mare.Pot ramane gravida?
Va rog frumos să mă ajutați sunt foarte ingrijorata nu am facut dragoste pana acum!

16 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta stii tu? copii se fac din fecale?

| Fatamuntilor a răspuns:

NUU e chiar atat de usor!
Acuma ma macina curiozitatea...ai folosit toaleta publica? Sunt separat pentru femei / barbati!
Sau toaleta de acasa? La voi nu se trage apa?
Cati anisori ai? In poza de profil ai mai mult de 15... discuta cu mami chestiile aste! NUMAI BINE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu poti.Ramai gravida doar daca intretii relatii sexuale, nu daca te stropesti cu apa murdara

| Ralukafay a răspuns:

Si asta e una dintre cele mai penibile intrebari pe care le-am vazut/auzit. Daca te stropesti cu apa murdara in zona intima te-ai putea alege cu o infectie, dar nicidecum cu o sarcina.Pentru a ramane gravida trebuie sa intretii relatii sexuale cu un barbat, sperma aceluia prelingandu-se in vagin.

| 17Ioana a răspuns:

Iti recomand cartea SEX PENTRU INCEPATORI
de Jasminka Petrovic, costa 4 lei. Sigur ai ce invata!

| PIPER23 a răspuns:

Poti sa dormi linistita. WCul nu a lasat pe nimeni insarcinata niciodata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PIPER23):

Wc-ul nu, insa am auzit o data pe strada ceva de genu':"Esti un ***@t, m-ai lasat gravida si ai disparut!"
Cine crezi ca o lasase pe tipa gravida? thinking

| PIPER23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un *! #@t cu cuc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PIPER23):

Cred si eu ca avea cuc, de-ar fi avut p#la si sange-n ea, si-ar fi asumat raspunderea.
Pardon!happy

| PIPER23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti scuzata!

| BobSpion a răspuns:

Da, poți ramane însărcinată cu wc

| TheLifeIsGood a răspuns (pentru BobSpion):

Mă întreb ce o să fie copilul happy

| BobSpion a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

O sa fie un wc cu ochi și picioare.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru TheLifeIsGood):

Sigur o sa fie cu ochii caprui.winking laughing

| Anonimusaaaaaaaa a răspuns:

Normal ca nu poti ramane gravida! nu ai intretinut relati sexuale cu un baiat! Deci nu esti gravida funda plz!