| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare problema, povestea incepe cam asa.
Io am 23 de ani si ea 20 de ani.
Cum fac eu de obicei cu tarfele, le dau poze false cu mine, date false, fac misto de ele, apoi ignore.
Ca multe is pitipoance proaste maneliste pe net.
Si din greseala am dat peste o femeie klumea, fara sa vreau, sau ma astept la asa ceva.
Ii place cum gandesc si ar vrea sa facem ceva pe viitor, o relatie stabila.
I-am dat nr meu de telefon, cred ca a devenit obsedata de mine, habar nu am.
De fapt ea s-a dat la mine si mi-a propus sa ne facem ceva planuri de viitor, ca nu ar vrea sa piarda un prieten ca mine.
Totul a decurs ca prin magie si ma mira faptul ca a picat repede in plasa.
Stie ce isi doreste de la viata, imi place asta la ea.
Io de felul meu is timid, nu stiu cum o sa ma descurc cand o sa vina la mine sa ne vedem.
Si ea este intr-un fel cred ca mai timida, sper sa nu fie asa, ca 2 prosti la un loc nu iese mare lucru.
Problemele sunt in felul urmator:
1. I-am dat un nume fals, cum fac de obicei cu tarfele.
2.Contul meu avea o poza falsa cu alt barbat, faza este ca nu si-a dat seama de asta, ca poza care i-am dato adevarata cu mine nu se potriveste cu cea de pe cont de matrimoniale.
Bine ca na observat asta.
3.Lucreaza in Spania, eu stau in Romania.
4.Nu prea am experienta cu femeile.
Am avut multe esecuri in viata.
Deci cum fac asa ceva posibil o relatie de la distanta si cum indrept anumite minciuni pe care nu am vrut sa le spun, care is nesemnificative?

5 răspunsuri:
| Lavy_5946 a răspuns:

Spune-i tot adevarul si daca te place cu adevarat, te va place asa cum esti cu, cel adevaratwinking gaseste momentul potrivit si spune-i totul si lasa timiditatea deoparte ca nu iti sta bine, ca baiatwinking

succese! happy

| YuuLyan a răspuns:

De aia si faci asa cu fetele"pitzipoance" sau cum le faci tu...pentru ca nici tu nu sti cine esti din moment ce faci asa cu fetele si acum ceri ajutor... daca ai o personalitate in tine nu te ascunzi de nimic si nu te dai altcineva ce nu poti fi

| Mia999 a răspuns:

Spune-i adevarul,iti zic eu k o sa te inteleaga! si nu ii arata unei femei k esti timid, k asa devine si ea timida,si nu facety nimic,,happydaca pastrati corespondenta poate,puteti avea o relatia,,, dar stii tu nu prea am incredere pentru ca "ochii care nu se vad, se uita" intotdeaunasad
sper ca te-am ajutat.pa,pa!happy:*

| FlorinnD a răspuns:

Si eu sunt in aceeiasi situatie.dar un pic mai grav.am uitat sa ii mentionez ca eu am 23 de ani...si ea are.33 happy e un mic detaliu zic eu happy eu am de gand sa ii zic
asta iti recomand si tie.se poate rasturna situatia.si ai sa pui suflet siii cand va trebui sa ii zici poate fi prea tarziu.se poate simti tradata, mintita etc.zii cat de curand.si asa si zii cum ai scris in povestea asta...ca a inceput ca o gluma, poze aiurea, cutare cutare dar cu timpul s-a schimbat in ceva mai frumos etc! esti baiat marehappy
si cu relatia la distanta merge.doar ca trebuie sa va vedeti intr-un final.pot sa fie saptamani, luni.dar trebuie.
Succeshappy!

| DANa_9276 a răspuns:

Da am citit ce ai scris uite daca tie iti place de ea si ei de tine simplu; vorbesti cu ea si ai vei spune adevarul si ea daca te vrea cu adevarat trece peste asta.Succes