| SweetBaby98 a întrebat:

as avea si eu o micuta problemuta. Un baiat de la mine din clasa cred ca ma placea anul trecut adica in clasa.5(atunci nu eram chiar eu insasi, eram un pic cam laudaroasa in sens bun), iar acum am pastrat stilul asta, dar l-am combinat cu al meu(anul asta in clasa.6), iar stilul meu propriu este:sa le spun colegilor(cand zic ceva nesarat)le spun ce merita si el zice ca sunt asa si asa si(il enerveaza ce-a ce zic eu), iar acum sta cu o colega de-a mea mereu, vb. cu ea, glumeste cu ea(ea este suuuper fitoasa, adica se crede Hannah Montana si are tot roz). Oare ii plac fetele suuuuper fitoase sau cele ca mine si si. Ce sa cred?! Si as vrea sa-mi spuneti cum sa-l uit?! Ce sa-i zic ca sa nu mai fie asa?! Va multumesc foarte mult, iar raspunsurile cele mai bune si lungi vor primi fundita!
P. S. Avem 12 ani eu si el, iar fata are 11 ani.

Răspuns Câştigător
| oanaoana1995 a răspuns:

Pai ar trebui sa fii tu insati cu el sa incerci sa povestesti cat mai mult cu el si sa incerci sa vorbesti si cu colegfa ta sa vezi daca si ei ii place de el sau sunt doar amici.Sa-l poti uita iti va fi putin greu deoarece il vezi in fiecare zi si mno.In vacanta incearca sa-l uiti prin faptul ca nu mai povestesti despre el si sa-ti gasesti pe altcineva

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Si asta e generatia tanara? asta e generatia care imi va plati mie pensia? mai bine ma sinucid!

| SaBriinaa a răspuns:

Ooo...Doamne,in primul rand fii tu insati! Te lasi tu la toti? Daca te faci ca colega ta vei fi falsa! Vrei tu asta? Pentru ca daca ai fii ca colega ta poate iti vei pierde prieteni, nu trebuie sa fii fitoasa(e foarte urat), fi itu insati si daca nu te place ADIO! Nu are sens, mie mi se pari o persoana draguta si de treaba asa ca Bafta! Nu te lasa l a orice baiat(si apropo, nu te-ai gandit ca poate ii plac fetele mai mici ca el:S?!)