| anonim_4396 a întrebat:

Buna as dori foarte mult sa stiu c intentioneaza cu mine. E un afemeiat si e obisnuit as aiba ce fete vrea. Imi place mult si stiu ca si el ma place pentru ca sunt frumoasa. Sunt sigura ca daca ne-am fi cunoscut in alte circumstante ar fi incercat sa profite de mine, dar ne-a facut cunostiinta tatal meu. Ideea e ca acum imi zice ca trebuie sa se gandeasca bine la ce fel de relatie va fi intre noi pentru ca imi cunoaste familia si nu mi-ar face rau. Imi zice ca vrea o relatie serioasa etc. Toata lumea din jurul meu insa imi zice ca minte si ca e un mare golan. Mie nu mi se pare asa si vb cu el cate 10 ore p zi. Nu stiu c sa mai cred si nu inteleg ce intentii are cu mine. Nu sunt ingamfata dar mentionez ca sunt foarte frumoasa si tocmai de asta numai golanii se leaga de mine. Nu stiu c sa mai fac si nu stiu c intentii are cu mine.

3 răspunsuri:
| LCD a răspuns:

Mai si eu am trecut prin asta... ce pot sa spun e...sa faci ce crezi tu ca e bine.Si eu eram constienta ca e afemeiat, dar il placeam foarte mult, iar el pe mine la fel, in special pentru aspect. Imi spunea mereu cat sunt de frumoasa. ''buna'', etc etc. Dar pentru ca mi-a placut de el, nu am renuntat, cu toate ca cei din jur imi spuneau ca el nu vrea nimic serios, plus ca avea niste principii de alea raised eyebrows in fine.Eu nu regret nimic, cu toate ca ne-am despartit si eu am suferit.Asa ca draga mea, daca iti place de el, fi cu el, dar in acelasi timp, ai grija ce faci.Sa nu te culci cu el! eu nu am facut-o si acum n-am cuvinte sa spun cat sunt de fericita, ca s-a intamplat asa. Vei fi doar o alta, poate mai frumoasa decat restul feteleor cu care a fost, doar o alta.pe care a bagat-o in patul lui.
Sa imi spui si mie ce faci happy imi lasi un mesaj.

| dichi a răspuns:

Daca toata lumea spune ca e un golan, mai mult ca sigur asa e happy din experienta proprie iti spun, reputatiile astea la baieti nu se iau de azi pe maine si nici comportamentul unui astfel de mascul dominant nu se schimba prea usor. Parerea mea, sapa mai departe sa nu cumva sa dai de beton. Succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa faci cum vrei dar daca esti foarte frumoasa asa cum spui sa nu incerce sa profite de tine chiar daca el spune ca nu ar face asta nu poti fii sigur niciodata am patit si eu asa. Daca chiar crezi ca e pentru tine si iti place atunci incepe o relatie cu el si vezi ce se intampla pe parcurs dar sa ai grija. Sper ca raspunsul meu sa-ti fie de folos!