| alexandraionela1234 a întrebat:

Buna, as dori un sfat, si fara sa ma judecați. Imi place foarte tare de un băiat de mult, insa nu mai vorbeam, este într-o relație de un an..Ieri mi-a propus sa ieșim, el nu știa ca eu știu ca are relație. Am ieșit, am stat de vorbă si i-am spus ca eu știu ca el are relație, si a zis ca nu e chiar ceva serios. Însă eu ma simt prost față de fata aia. Însă totuși, aș vrea sa am o aventură de o noapte cu el... nu vreau sa ma implic mai mult.Credeți ca ar fi greșit o aventură? Atât, nimic mai mult. Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce inseamna "gresit"?

| ania a răspuns:

E greșit sa faci sex cu oricine nu ești casatorit de aceea te avertizează conștiința ca dacă îți venea ideea sa ajuți la curățenie sau la cumpărături o bătrânică singura nu scriai sa întrebi dacă e bine sau nu.

| RAY a răspuns:

De ce nu o aventura?

| blackann a răspuns:

Stai in banca ta, ca exista karma si cand vei fi cu urmatorul si alta va vrea o aventura cu iubitul tau. ti ar placea?

| alexandraionela1234 explică (pentru blackann):

Oricum asta s-a întâmplat mereu, fără sa greșesc vreodată