| DedeDedycz a întrebat:

as vrea si eu un sfat va rog multpuppy dog eyespuppy dog eyes! Am o dilema si nu stiu ce sa fac. imi place un baiat de aprox. o luna si am vorbit pe mes dar in fata nu vorbim deloc, dar se uita dupa mine mereu prin liceu, dar el nu stie ca. l plac (dar cred ca banuieste) as vrea sa vorbesc cu el si face 2 face dar nu pot pentru ca el mereu sta cu prietenii lui sau cu gagicasa care il tot enerveaza. M.am tot gandit sa. i zic ca il plac si poate va iesii ceva, dar, mi. e teama sa. i zic ca sa nu fie geloasa gagicasa si sa sara la bataie. Sau sa nu ii zic ca. l plac si totul va veni de la sinehappy. nu mai suport presiunea asta! UN SFAT VA ROG MULT!

Răspuns Câştigător
| KiddaDot a răspuns:

Hmm.smug eu spuun.sa.i dai de inteles.smug mai intai pe mess.; o3 dupa careee.incerci si face 2 face.batting eyelashes lucruri simple.genn.smug ador blugii.b-> sau pe mess poti sa.i spui chiar: tii.s.a mai spus ca estii. bunoc?puppy dog eyesrolling on the floor) [asta merge mereu.rolling on the floor))] ehh.smug e simplu.sa spunem caa.va intalniti pe hol.smug il saluti.te saluta... vorbiti despre scoalaa.despree.timpu.liber etc...smug incet ajungeti prieteni. dupa care ii spui.ca.l placi.batting eyelashes si el o sa zica: si eu.love struck HAPPY END.love struck!rolling on the floor) nu iti cer funda.blushing sper ca te.am ajutat.xD

4 răspunsuri:
| alina58 a răspuns:

La fel cum nici tie nu ti-ar placea sa vina o fata la prietenul tau sa ii declare sentimentele, nici ei nu i-ar placea. Daca baiatul respectiv simte ceva pentru tine se va despartii de actuala lui prietena si va veni la tine. Nu ai de ce sa grabesti lucrurile.

| DedeDedycz explică (pentru alina58):

Pai, recent am aflat ca s.a despartit de ea

| alina58 a răspuns (pentru DedeDedycz):

Pai daca s-a despartit de ea, dai de inteles ca il placi...

| camesita25 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el dar atunci cand este singur, nu cred ca este mereu in gasca.bafta