| Nope79 a întrebat:

Buna, ce credeti despre fostii "parteneri"?
As aprecia raspunsuri de la fete

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nicio treaba, nu am pica sau ceva de genul pe niciunul. Imi sunt indiferenti.

| Maria3458 a răspuns (pentru Adry05):

Nu am nici o treaba cu " fostul si nu ii port pica ne salutăm daca ne vedem si punct

| Freya1 a răspuns:

Avand in vedere ca fostul meu prtener este fostul meu iubit cu care am stat 8 ani nu am ce parere sa am. Daca ne-am despartit e clar ca nu era potrivit pentru mine.
Am ramas prieteni pentru ca nu ii port pica si ura, consider ca e un baiat harnic, muncitor, dragut dar nu ne potrivim.
Despre retul nu comentez.

| Frank51 a răspuns:

Daca e "fostul" inseamna ca nu a fost bine.

Asa cum s-a spus mai sus, nici eu nu pot sa ii port pica, pentru ca ea a fost cea care a pierdut. Ba dum tss.

| Nope79 explică (pentru Frank51):

Mersi pentru raspunslaughing

| Nope79 explică (pentru Frank51):

Dar daca nu ati fi vrut sa va despartiti?

| Frank51 a răspuns (pentru Nope79):

Eu si acum cred ca ar fi fost perfect, era fata perfecta, extrem de desteapta, frumoasa(blonda ochi albastrii), stia chiar sa gateasca, sunt convins 100% ca nu o sa mai am norocul sa dau peste asa o fata. Problema a fost ca era instabila emotional, si am incetat legatura tocmai din cauza unei "pauze".

| Maria3458 a răspuns (pentru Frank51):

De ce nu o cauti pe fata asta cine stie?

| Frank51 a răspuns (pentru Maria3458):

Nu stiu, nu cred ca ar merge intre noi, dupa cum am spus era instabila emotional, nici eu nu am inteles-o pe deplin. Degeaba ai toate calitatile daca nu stii ce vrei. Poate nu era multumita cu mine, poate avea o problema pe care o ascundea de mine, ideea e ca ea mi-a spus ca nu sunt eu de vina ci ea(vesnica replica). Asta se intampla prin Ianuarie, de atunci mi-am pierdut increderea in oameni, daca si omul perfect cu toate calitatile poate sa faca asta atunci e grav.

| Maria3458 a răspuns (pentru Frank51):

Ce sa zic si eu nu prea am incredere in oameni dar nu mi- am pierdut speranta pe undeva exista un om care sa iti fie alaturi si sa te iubească.