| titicristina21 a întrebat:

Fratilor iubitul meu s-a despartit de mine zicand ca sunt cu altcineva dar nu sunt e cam gelos putin si nu vrea sa mai auda de mine i-am explicat ca doar pe el il iubesc! ce sa fac chiar nu vreau sa-l pierd

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, probabil ca are deja pe altcineva si nu a gasit un motiv mai bun, decat sa-si ia adio de la tine in acest fel.
Sfatul meu este sa-i dai pace, cu asemenea oameni nu poti fii niciodata fericita!
Daca te iubea, iti cerea o explicatie dar, stilul in care a facut-o imi confirma ca el vrea sa te paraseasca oricum!

| neutrino a răspuns:

Iubeste-l in continuare pana cand el nu va mai fi gelos.

| UnBroken2016 a răspuns:

De ce nu ai vrea sa pierzi un prost? Pentru ca si tu... Te las pe tine sa ghicesti cele 2 cuvinte lipsa.

| titicristina21 explică (pentru UnBroken2016):

Scuze nu sunt in stare sa ma gandesc spunle-le tu

| UnBroken2016 a răspuns (pentru titicristina21):

I rest my case

| AleexisViol3t a răspuns:

De ce ai vrea sa iubesti pe cineva care nu are incredere in tine? Nu e ultimul si nici singurul băiat de pe lume. Iti garantez ca sunt altii mai buni care merita atenția si iubirea tawinking

| titicristina21 explică (pentru AleexisViol3t):

Va multumesc tuturor chiar ma faceti sa fiu mai fericita