| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatoarea situatie? Va rog sa va uitati si ce raspunsuri a primit. http://www.tpu.ro/......dar-eu-in/

Practic confirma cat de pretentiosi sunt barbatii si anume ca nu se pot simti atrasi de o femeie frumoasa, normala, draguta ci doar de femei perfecte care nici nu exista ci sunt doar un produs( adica cele din reviste, fotomodele, etc). Cand zic produs ma refer la faptul ca sunt operate, machiate, pozate de specialisti, modificate in photoshop si asa mai departe.Astept parerile voastre pe tema aceasta.

11 răspunsuri:
| BurnInHellSucker a răspuns:

Pareri? O taranca de la tara care sta la tara a dat de TPU. Un nefu. tut disperat a dat de ea. Putin misto de genul in poza aia esti bruneta nu blonda ia mai da-mi cateva sa ma conving. Rezultatul? Free-web-sex.
Pareri? Specimenele de genul ar trebui sa le lasam sa moara incet in umbra prostiei in loc sa le acordam atentie.

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns (pentru BurnInHellSucker):

Esti cam nesimtit/a nu stiu voi dar pe mine nu prea ma intereseaza exteriorul... doar ce o duce capul si ce simte si asa mai departe, in caz ca nu stiti frumusetea e trecatoarewinking

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

Multe cuvinte si nimic de spus. Argumente 0 si coerenta ta a trecut deja pe minus. Unde se regaseste in comentariul meu o parere sau afirmatie despre aspectul fizic? ("exteriorul")

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns (pentru BurnInHellSucker):

Se vede ca nu stii sa citesti... team facut nesimtit/a pentru ca jignesti lumea aiurea nu ca ai zis u ceva de cum arata, eu doar mi-am dat cu parerea mai departewinking si nu ma refeream la comentariul tau dupa aia, daca tot nu intelegi o sa incerc sati desenez hai sal

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

Si parere ta despre un subiect paralel de ce ai scris-o in raspunsul pentru mine? Tu asta de sti sa citeste si sa scrii romaneste calmeaza-te ca "team" facut "sati" fastacesti neuronasii si nu mai stie vorbeste romaneste.

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns (pentru BurnInHellSucker):

Auzi vezi ca deja incepi sa devii enervant/a vorbesc cum vreau eu care e problema ta? poate n-am scoala si in caz ca nu stii mai greseste omul pentru asta e facut sa greseasca si sa invete din acele greseli... dar nu asta e ideea am scris tot in casuta aia ca sa nu scriu de 10 ori, mai bine ne oprim aici nu vreau sa imi stric ziua de luni. pa

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

Cat de induiosator. Pai frate daca nu ai scoala stai in banca ta si nu mai spune de altii ca nu stiu sa citeasca. Daca nu esti in stare nu te arunca copile cu capul inainte ca te faci de ras.

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns (pentru BurnInHellSucker):

Cat de prost/a esti ma fac de ras in fata cui? a unui idiot ca tine? habar nai cine sunt si ce viata am avut si am asa ca nu mai manca **** aiurea ok?
si eu dadeam un exemplu dar cum esti prea prost n-ai cum sa intelegi ceea ce vreau sa zic.
ce crezi ca daca ai citit o carte de psihologie te crezi destept? stii vorba aia prostii sar gardu si poarta e deschisa... te incadrezi perfect in vorbele alea

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

Din nou acelasi lucru..multe cuvinte si NIMIC DE SPUS. folosesti proverbe total paralele cu subiectul si situatia. Nivelul injosirii nu este direct proportional cu caracterul celui in fata cariua te faci de ras. folosesti vorbe mari fara sa le intelegi doar pentru a da impresia ca faci fata situatiei. Te rog explica asocierea spuselor mele cu proverbul dat. sau cel putin incearca. draga domnule "am avut o viata de om mare am trecut prin tot le-am vazut pe toate voi ceilalti imi sunteti mult inferiori mie si lectiilor mele de viata."

| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns (pentru BurnInHellSucker):

Tu esti batut in cap unde am zis eu ca am avut o viata de om mare si nu stiu ce?laughing) thoamne imi pierd timpu cu idioti ca tine
am zis doar ca nu stii nimic de mine si ce am facut sau nu am facut asa ca de geaba zici tu ca ma fac de ras cand nici nu stii cum ma cheama, oricum nu imi mai bat capul cu oameni asa prosti ca tine. La Revedere!

| BurnInHellSucker a răspuns (pentru Cretzu_CreTzu_1991):

"Habar nai cine sunt si ce viata am avut" uite unde ai spus partea cu viata. Daca nu faci fata unei discutii contradictori nu te baga din prima in loc sa fugi pe parcurs incercand sa ai ultimul cuvant si ala ieftin constand in cateva injuraturi infantile.