| IuliBuli a întrebat:

Daca mi-a bagat doar capul... in vagin, mai sunt virgina? Tin sa mentionez ca m-a durut, dar cu toate astea, nu a curs sange deloc..si..mai sunt sau nu virgina? big grin

14 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Mai conteaza oare?!

| IuliBuli explică (pentru fabiola):

Odata ce am intrebat, cred ca mai conteaza happy

| Atotstiutorul a răspuns:

Treci la un consult la mine si iti spun eu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Atotstiutorul):

laughing)

| IuliBuli explică (pentru Atotstiutorul):

laughing imediat vin laughing

| EmaEmax a răspuns:

Daca a bagat doar "capul" si nici nu a curs sange, s-ar putea sa fi thinking

| IuliBuli explică (pentru EmaEmax):

thinking eu citisem pe net, ca pentru a e dezvirgina..cica trebuie bagat 79% din penis :d acum daca e adevarat sau nu, numai stiu laughing

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pai asta depinde cat de mare e "capul" penisului. Daca e mai mare de 3 cm nu, nu mai esti virgina.

Deci probabil ca nu mai esti.

Succeswinking

| badboy18 a răspuns:

Numai esti

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Esti virgina. Pentru a nu mai fi virgina trebuie sa ti se rupa himenul pe capatul vaginul, care se ajunge acolo cu niste obiecte sau cu un penis ( nu mai mic de 10 cm ), teoretic vorbind nu mai esti vigina dar practic vorbind esti.

| Gelu00 a răspuns:

Poate nu ma iei in serios dar, normal ca da, la voi fetele ori ce penetrare va dezvirgineaza, spre deosebire de baieti

| Cata2017 a răspuns:

Din moment ce ti-a bagat penisul in vagin nu mai esti virgina chiar daca nu a curs sange nu e neaparat sa curga.
Funda?

| Corinaaa92 a răspuns:

Nu mai esti.

| Jojos20 a răspuns:

Fata daca ti-ai bagat capu` de ce nu la-i bagat pe tot? Nu gandesti un pic cum sa mai fii virgina daca ti la bagat. Daca v-ati apucat de treaba de ce nu ati terminat? ...La-i starnit degeaba pe prietenul tauwinking