| anonim_4396 a întrebat:

De aproape o luna vb cu un băiat. I-am trimis cerere pe Facebook si mi-a scris. Am tot povestit si ak aflat ca el este băiatul care m-a dus la soția. Lucrează la Smurd si el a fost atunci cand a venit cu salvarea dupa mine. Am tot ras pe tema asta cum ne-am cunoscut. Mi-a zis ca este căsătorit si a zis ca e alegerea mea daca mai vreau sau nu sa vb cu el. Bine ca daca îmi scria ii răspundeam. Tot am povestit si după câteva zile mi-a zis ca ma place. Eu am reacționat uimită deoarece nu ma asteptam sa mi zică asta. Si mie mi place de el dar nu am zis nimic deoarece nu am vrut sa mi fac sperante. El in schimb mi-a zis ca ma place si ca nu stie ce da faca. M-ar sterge de pe Facebook dar nu vrea. Si am zis sa facă cum crede el. I-am zis ca eu nu pot sa ma bag. Chiar nu mi sta în caracter. Si mi-a zis ca vrea sa ma sărute doar atat. Eu nu am acceptat. Desi ne-a întâlnit odată si an povestit. Nu m-a sărutat sau asa. Oricum... el imi zice ca ma place si asa mai departe. Ru una nu il cred pentru ca rk mi-a zis ca e fericit acasa. Dar daca ar fi fericit ch adevărat nu mi-ar mai scrie. Eu am inceput sa nu il mai caut adică nici inainte nu il cautam ca nu ii scriam eu cu el
Dar am inceput sa ma îndepărtez... Si încă nu mi-a scris. Oricum ce sa fac? L-am intrebat odată cum ii relația cu soția lui si a zis ca buna foarte bună. Si ca eu cred ca el deaiaa vb cu mine ca sa se consoleze. Si am zis ca nu stiu eu doar l-am intrebat.
Mereu îmi zice ca ma place, si ca ce ochii am si ca sunt frumoasa si bla bla bla. I-am zis ij glumă sa divorteze de soție si a zis ca nu se poate ca e soția lui. Dar de ce mă mai caută? Daca zice el asa ca e fericit acasa. Mi-a zis ca prietenia noastra face mult mai mult decat un cadou ( ieri a fost ziua lui). Ce sa fac? Ce da cred?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In alta ordine de idei, daca ai sarmale acasa cum indraznesti sa iesi in oras ca sa mananci un snitel cu cartofi prajiti? Indoapa-te cu sarmale toata viata!

| GoStar a răspuns:

N-ai ce face, chiar e la zis ca relatia cu sotia e foarte buna, deci...
Atat timp cat el n use gandeste la divort e clar ca trebuie sa iti vezi de treaba ta.
Sfatul meu e sa-l eviti, clar nu e cel mai fidel sot...si daca e sa se desparta de sotia lui ce te face sa crezi ca nu ti-ar face la fel?

Ai de unde alege pe altcineva, daca ei se despart, chiar daca nu faci nimic, mereu o sa ai impresia ca e si vina ta si iti va parea rau.

| anonim_4396 explică (pentru GoStar):

Eu stiu ce zici. Si eu la fel sunt de acord. Nu as putea face asa ceva... cel mai bine e sa fim prietenii. Si azi nu am vb cu el. Nu mi-a scris, nu i-am scris. Deci totul e okhappy