| Ana00ll a întrebat:

Bună,de ce mi-a venit doar 2 zile menstruatia? Poate fi menstruatie peste sarcina?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil. Fa-ti un test de sarcina.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avut sex neprotejat, da, este posibil orice!

| elemonis a răspuns:

Buna.
Cand esti insarcinata nu poti avea menstruatie. Totusi, unele femei au o sangerare vaginala in timpul sarcinii si cred (majoritatea femeilor) ca e menstruatie, dar din punct de vedere medical sa zic asa nu se numeste menstruatie. Tocmai de aici e confuzia la multe femei care chiar daca sunt insarcinate spun ca au menstruatie, dar acea sangerare nu se numeste menstruatie.
Aici ai mai multe informatii privind sangerarile din timpul sarcinii: https://www.reginamaria.ro/......enstruatia
Cred ca cel mai bine este sa iti faci un test de sarcina sau iti poti face analize pentru a vedea daca esti insarcinata.

| EzSimple a răspuns:

Se pare ca ai numa free trial, daca vrei plateste abonament lunar.

| spionul99 a răspuns:

Nu daca esti barbat

| suntgay2345stefan a răspuns:

E trailer