| xxOreos136xx a întrebat:

Deci :
Am stat cu un baiat de 3 ori pana acum.
Prima data, i-am dat papucii ( m -a inselat) a doua oara el ( Nu am avut nici o cearta si el a hotarat asta dar tot vroia sa ma sarute si imi facea ochi dulci, si toti ii spuneau sa ne impacam si nu vroia. ). A 3-a ora m-am despartit eu de el. Pt ca el ma uita astepta sa il bag eu in seama, Si, intr-o zi i-am vorbit urat si s-a intristat. Apoi m-am dus la el si mi-am cerut scuze, i-am spus ca iesim mai tarziu si sa ma sune. Sa facut ceasul 20:30 si el nu ma mai suna, Am trecut pe langa el si era cu niste prieteni si... Atunci, unu din ei i-a spus. Si se prefacea ca acum vroia sa ma sune. Si pe facebook, nu imi raspundea la mesaje. Apoi, a doua zi i-am spus " Paaa! Sa te sufoci " Si spre surprinderea mea, era gen WOW! foarte fericit.
Intrebarea mea : De ce a mai vrut sa stea cu mine daca nu a vrut? Si ce wtf-cul meu are?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te pastra pentru ca erai inca un nume in agenda lui, in fata amicilor era cotat ca mare cuceritor, cu cat "avea" mai multe, cu atat parea mai grozav.
Cauta un baiat serios si lasa-i pe cei care traiesc pentru altii si pentru impresia ce-o fac celor din jur.
Sa fii multumita ca ai scapat de unul fara viata personala si fara caracter.
Bine?happy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai greseste omul, nu?

| xxOreos136xx explică (pentru neutrino):

Greseste!
Dar in halu' asta? Si mai ales cu o fata!

| neutrino a răspuns (pentru xxOreos136xx):

El va gresi ori de cate ori va dori, pentru ca, din pacate, el nu simte nimic pentru tine, pentru el totul e divertisment.

| SunnyDay88 a răspuns:

Cine pe cine a agatat in relatia asta? si cine la cine tot s-a intors?

eu cred ca a stat cu tine din comoditate, ca era bine dar nu era fericit. si cand aveai cate o pretentie de la el... din moment ce nu ii pasa de tine nici nu vroia sa-ti faca pe plac.

| lolylolypops a răspuns:

A vrut sa fi una in plus in lista lui de cuceriri, da-l naibi asa sunt toti!

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

In ziua de azi nici un baiat nu vrea relatii serioase cu o fata