| HelpMePlease343 a întrebat:

deci plac o fata foarte mult:X si mi-a spus ca si ea ma place da e o problema, ea nu vrea sa fie cu mine din cauza ca atunci cand ne despartim, nu o sa mai fim prieteni si ea nu vrea asta...azi cand am iesit in pauza sa vorbesc cu ea, nu m-a bagat in seama...ce sa facthinking

Răspuns Câştigător
| Anonimfarmerama a răspuns:

Poate ea intr-adevar te iubeste foarte mult, si ii este frica sa nu o ranesti si sa sufere din cauza ta, si ea incearca sa fie precauta, in caz ca tu o vei face sa sufere, ea incearca sa fie mai distanta. Daca esti sigur sa o iubesti cu adevarat, spune-i ce simti pentru ea, fi spontan, romantic. Fetelor le place sa le saruti, frumos, mai ales cand sunt suparate. Funda?

| HelpMePlease343 explică (pentru Anonimfarmerama):

Daca-mi spui si cum sa-i zic ce simt pentru ea ca sa nu par penibil esti cel mai tare

| Anonimfarmerama a răspuns (pentru HelpMePlease343):

Pfoaaaaa.Sa nu ii spui niciodata :"Vreau sa iti spun ceva important". Te duci o iei de mana si ii spui :"Te plac". si pleci. Daca ii place de tine te va cauta zic eu.

| HelpMePlease343 explică (pentru Anonimfarmerama):

Si vrei sa zici ca daca ii spun asta, va stii ce simt pentru ea? thinking

| Anonimfarmerama a răspuns (pentru HelpMePlease343):

Depinde ce tip de fata e si ce tip de baiat esti tu. Eu nu cunosc povestea ca sa stiu raspunsul exact. Cel putin mie, daca mi-ar place un baiat care mi-ar face avansuri, si ar veni la mine si m-ar saruta ar fi de ajuns. nu mi-ar mai trebui cuvinte. As intelege ce simte pentru mine si el ce simt pentru el.

| HelpMePlease343 explică (pentru Anonimfarmerama):

Asta da, asta ma ajuta, da nu mai fa comentarii ca ala de dinainte, te rog mult.

| HelpMePlease343 explică (pentru HelpMePlease343):

Scuze, era pentru alinutza 4997 sau cv de genu:*

13 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Hahahahaha, e cea mai cretina scuza pe care am auzit-o rolling on the floor

| Iwan a răspuns:

Pai aici depinde de tine deoarece sunt unele cazu`ri in care de la o despartire pierzi acea persoana.Arat`i ca nu va fi asa spune`i ce simti si chiar daca ve`ti ajunge la o despartire sa nu te feresti niciodata de prietenia ei. Bafta; x;*

| alynutza_4997 a răspuns:

Hahaha numai cineva FARA INIMA ar da raspuns acestei intrebari... daca tie chiar iti place asa de mult de ea dc nu incerci sa aflii raspunsul singur?
incercand sa postezi o astfel de intrebare...ce crezi ca va spune cand va afla ca intrebi strainii despre relatia voastra?
eu una nu m-as simtii bine deloc. in loc sa te chinui si tu macar putin de unul singur recurgi la din astea?
mi-e mila de saraca fata...cand o sa fiti impreuna da-mi un mesaj. poate mai stiu contul peste 10 ani cand o sa iti recunosti greseala...

| HelpMePlease343 explică (pentru alynutza_4997):

Asta nu ma ajuta...nu stiu ce sa fac de aia am intrebat, nu stiu cum sa aflu singur de aia am cerut ajutor. poate tu nu te-ai simti bine, da poate altele apreciaza faptul ca macar te interesezi sau incerci...

| LuLutS98 a răspuns:

Pai...nu stiu.thinking incearca sa-i faci complimente.fii mai indraznet... sigur te va remarca.winking

| LuLutS98 a răspuns:

Anonimfarmerama,nu in toate cazurile, de ex eu daca nu sunt cu baiatul respectiv m-ar deranja ft tare sa vina la mine si sa ma sarute.

| Anonimfarmerama a răspuns (pentru LuLutS98):

Dar daca v-ati cunoaste de mult si ar fi o atracttie intre voi si v-ati iubi la nebunie, si s-ar comporta foarte frumos cu tine... eu cred ca nu te-ai supara.