| Ionutcoman a întrebat:

Buna dimineata TPU. Am si eu o problema, ieri de dimineata am facut sex cu iubita mea si am gasit pe penis ceva alb ca laptele. Am facut ne rotejat. Ce poate fi? Multumesc mult

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Lubrifiantul ei natural.

| Emilian65 a răspuns:

Sperma lasata de tine la ea in vagin.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Este asa numitul lichid pre-ejaculator ce este secretat continuu pe parcursul actului sexual sau atata timp cat penisul este stimulat/erect.
Orice contact sexual neprotejat are un risc asociat de a duce la o sarcina.
Lichidul pre-ejaculator poate contine spermatozoizi viabili, mobili, deci teoretic poate duce la o sarcina si de aceea in cazul tau ai gasit pe penis ceva alb ca laptele.
Daca nu se produce ejaculare si se foloseste metoda coitului intrerupt, riscul unei sarcini este relativ mic (niciodata 0), dar acesta creste daca a existat o ejaculare in orele anterioare contactului.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Spermatozoidul viabil este MOTIL, deci NU asa cum ai scris (stiut rolling on the floor ) ''MOBIL''. In mod absolut sigur n-ar strica daca te-ai apuca sa inveti sa citesti. De asemenea doar un ''expert'' in acest domeniu, reuseste ''performanta'' de a confunda lichidul preejaculator perfect transparent si incolor cu secretia de culoare alb-laptoasa, care este produsa de glande specializate existente in mucoasa vaginala care are rolul de a lubrifia vaginul pe perioada actului sexual. IMBECILITATILE insirate in raspunsul tau reprezinta o pseudoinformatie NERUSINATA si ''toxica'' in acelasi timp. rolling on the floor laughing

| Ionutcoman explică (pentru MihaiNicu23):

A fost prima oara in ziua respectiva cand am avut contact sexual cu ea, si chestia alba o gaseam dor cand bagam penísul in ea...

| AlexSalling a răspuns:

E asa numitul "precum". La orice barbat ii se poate intampla, nu la toti este cu preejaculare. Nu te speria, nu va ramane insarcinata.

| Ionutcoman explică (pentru AlexSalling):

Eu in timp ca faceam sex cu ea, mí a venit sa fac pipi, si cand ma m dus sa fac am observat lichidul alb lipicios era ca laptele asa decat ca este lipicios. Dupa am facut pipi si tot am gasit pe penis. Dar gaseam in timp ce bagam penísul in ea

| AlexSalling a răspuns (pentru Ionutcoman):

Acest lichid (preejaculare) pe care la-i vazut este cand te exciti foarte tare, nu este o cantitate prea mare si nu-i nicio problema. Nu te speria.

Răspuns utilizator avertizat