| LexuKrys a întrebat:

FUNDA! Deci, am facut ieri dragoste cu iubita mea si am gasit, o secretie alba pe prezervativ, era putin cam groasa... Precizez ca prezervativul nu era rupt. Problema e ca iubita mea, azi a avut o stare de greata si un gol in stomac... Care e sansa sa fie insarcinata? straight face

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| VannyFeiereisz a răspuns:

Daca este vorba de o sarcina cu siguranta nu e din cauza contactului de ieri.

| belysa a răspuns:

Nici una daca nu s-a intamplat sa face-ti fara prezervativ, sau acesta sa nu se rupa.Secretia alba,groasa si lipicioasa o are orce femeie,aceea secretie ne protejeaza noua pereti uterului, deci poti sta linistit, nu este gravida si nici bolnava, aceea secretie este normala la orce femeie, acum depinde de organizmul femei daca o are mai abundenta sau nu.Si ca i-a fost rau, golul in stomac si starea de greata poate fi de la ce a mancat, stres oboseala, cine stie.Pup si succes

| Alice789 a răspuns:

Cel mai probabil era secretia ei. Nu exista nici un risc daca prezervativul nu era rupt. Relaxati-va.

| LexuKrys explică (pentru Alice789):

Pai si starile de greata?

| DonJtieTotu21 a răspuns:

Nu a ramas insarcinata.S-a excitat doar atat.