| victory a întrebat:

dragi prieteni

;( apelez din nou la sfaturile si ajutorul vostru pentru.ca numai voi sinteti cei care ma intelegeti mereu.am 16 ani, eram o fire plina de viata, puternik, vesela, prietenoasa mereu aveam o putere si dorinta ii ajutam pe toti din jur.de 2 luni incoace, m-am saturat de TOT! m-am facut mai indiferenta, numai am puteri pur si simplu sa lupt crying numai pot, nimeni parca nu ma poate intelege...si unele persoane care uneori aveam impresia ca nu pot far ele.acum praktik numai simt nimic pentru.ele...MAM SATURAT sa tot pling aproape in fiecare noapte!crying ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| SeNyS a răspuns:

Iubita mea, teoretic, dar si practic sa stii ca sunt simptome ale adolescentei sad...toate trec, azi esti bucuros, maine ai stare de deresie.si tot asa, asa suntem noi, capul sus fii cea de dinainte zambeste, glumeste si viata va fi mai colorata.Asculta muzica, iesi cu colegii, mai faceti cate o prostie si voilaughingAsta e viata cu momentebune si rele, dar timpul vindeca tot, si crede-ma ca asa e...chiar vindeca!

2 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Uneori asea ma simt si eu, simt ca nu am p nimeni si ca nimanui nu-i pasa de mine dar dupa cateva ore imi trece si ma simt mai bine...

| nicusor19 a răspuns:

Buna Victoryhappy
Probabil ca acele persoane care simteai ca nu poti fara ele, te-au dezamagit, sau te-au dat laoparte.
Stiu prin ce treci si eu am trecut prin aceeasi problema ca si tine, dar trecand usor prin viata, am invatat ca asa e viata, cu urcusuri cu coborasuri.Credema am suferit si eu mult in viata si poate ca nu am gresit nimanui cu nimic, dar viata nu ne intreaba,"noi suntem doar niste instrumente in mana sortii" incearca sa pasesti in viata cu optimism, gandeste-te ca viata e cel mai frumos dar pe care il primim si ne este dat sa incercam sa facem ceva cu elhappy Iti doresc mult succes si sper ca ti-am fost de ajutorhappy daca vrei sa mai vorbim ma poti gasi pe messenger pe id: nt_teams