| Melissa7 a întrebat:

Buna dragilor.

Am si eu o problema.
Am avut o relație de 2 ani, de aproape 2 s-a încheiat, iar de 1 an sunt cu altcineva! Acest băiat se poartă foarte frumos cu mine,am stabilit si data nuntii,ma simt foarte atrasă de el, imi doresc mereu sa fiu cu el dar niciodată nu ajung la orgasm cu el, oricât s-ar chinui.
Oare unde este problema?
Tin sa mentionez ca in relatia trecuta asa ceva nu s-a intamplat, acela a fost si primul.

1 răspuns:
| Marycel a răspuns:

Poate n-ai trecut peste sau cel mai probabil ai nevoie de timp sa uiți nu știu ce sã spun, tu ști cel mai bine ce se întâmplã cu tine.