| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si sunt in cl a 4-a. Azi dimineata la scoala pe la ora 11 sau nu stiu cat era ora iar doamna era plecata pana la alta doamna. Noi faceam ceva galagie in timp ce doamna era plecata. Un baiat de care imi placea mie de el, dar nu vreau sa-i spun numele va spun doar ca il chema cu litera c, a trecut pe lang banca mea si eu i-am dat o palma la spinare, dar foarte incet, iar eu m-am dus la alte banci. Baiatul acela a venit spre mine si mi-a spus "ce-ai ma?", iar atunci s-a impiedicat sau nu stiu ce a facut si era sa cada peste mie, dar s-a intamplat ca buzele sa ni se atinga din greseala. Atunci toti copi au inceput sa zica: roxi s-a pupat cu nu-i spun numele si tot asa, iar eu m-am rusinat la fel ca el, dar mie mi-a placut sarutul. Credeti ca a facut asta intentionat?

Răspuns Câştigător
| Crystina_6663 a răspuns:

Da sigut ca a vrut de ce crezi ca a venit spre tine happy fundita?happy

78 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai din moment ce s`a impiedicat nu a fost intentionat.

| Dizz a răspuns:

Eu nu cred =]]

| AlecsA_5738 a răspuns:

Da, normal ca a facut-o intentionat,,, deoarece te place!

Funditssa. plzz

Răspuns utilizator avertizat
| Forevăr a răspuns:

Nu a fost intentionat.
Draga Roxy tu nu mai stii sa pui punct? laughing

| kitinuca a răspuns:

Daca baiatul acela sa inpiedicat poate a facut intetionant in inima lui de crede alcuva si ta sarutat.Nu te gandi la colegi tai gandeste-te la baiat te a sarutat mrsi pentru atentie te :X

| Eu12345961 a răspuns:

Eu cred ca da, te place, de ce crezi ca a venit spre tine?

| szergiu a răspuns:

Tipic pentru copii de 11 ani.

| danypoli95 a răspuns:

Eu cred ca a vreau sa faceti sex dar ii era rusine sa iti zica.laughing

| nIMic_3176 a răspuns:

Sa ai mare grija la astfel de baieti! Nu se stie cand o sa se impiedice iar si te violeaza.

| chp a răspuns:

La 11 anisoriblushing asa devremeblushing

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Nu zic ca sunt eu Eminescu, dar nici in halul cum scriii tu nu scriu! Doamne fiintzo, nici eu nu sunt fff mare(cls a 6-a) dar in clasa a 4-a nu postam raaspunsuri pe TPU legate de saruturile baietiilor din cls.Poi daca intr'a 4-a ne intrebi daca ii place de tine, iar tu numesti un pupic sarut.Neata! mai ai pana ajungi la saruturi! in clasa a 6-a cred ca ne intrebi solutii pentru cresterea sanilor iar intr-a 8 cum se foloseste prezervativul.Wtf?

| Raluka_6009 a răspuns:

Pustoaico.esti penibila! Ce ne pasa noua de asta!? In fine. poti sa il intrebi chiar pe el daca te place sau nu. Lasa-te de TPU ca nu e pentru tine.Mai bine o intrebi pe mamiwinking

| PUPIXme a răspuns:

Normal ca a facut-o intentionat! hello ce crezi ca el se impiedica asa singur dintr-o data?

| Rocsaanna a răspuns:

Pai depinde,daca pana acum tiai atins scopul sa fii cu el inseamna ca ii place de tine, daca thu l-ai respins cand se dadea la tine nu stiu ce sa zic...(cum fac eu cu un coleg de al meu de fiecare data cand se da la mine, si chit ca am2 ne placem si m-a pupat de mai multe ori pe buze, dar totuji ne enervam reciproc),(cesamai copilariai frumoasa big grin )contacteaza-ma pe mess cel mai bine iti dau sfaturi acolo id meu: ionela_roxi

| loveandlove a răspuns:

De fapt, justMeMyself, scrii chiar mai rau decat ea, nu stiu cum poti sa critici atatlaughing daca tu vorbesti cu limbajul tau "eminent" de pitipoanca.OMFG!

| Casiana a răspuns:

Copii.day dreaming

| PisiCory a răspuns:

Probabil...cred ca da!winking se mai intampla... oricum eu cred ca tu esti draguta daca el te-a sarutat!

| PisiCory a răspuns:

Poate ca da...da' tu cati ani ai?

| saby_8822 a răspuns:

Poate casa te faca de rusine in fata clasei da nu te supara tu ca o sa treci si peste asta.

| veronika96 a răspuns:

Da sigur ca a vrut sa faca asa ceva.Tu crezi ca degeaba se plimba pe langa tine.Mult noroc cu el. fundita?happy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pai din moment ce a venit de la o mica palma(unii nu o bagau in seama)cred ca ii place de tinebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce prostie lollaughing
Copilarii

| filaret03 a răspuns:

La scoala in iulie?

| Petre a răspuns:

"... si eu i-am dat o palma..."
"... ceai ma?"
"... pupat cu nu-i spun numele..."
"... la fel ca el..."
"... dar mie mi-a placut..."

Spune-i invatatoarei tale sa-ti dea o carte de gramatica; asa toata comunitatea TPU ti-ar multumi.

| baalial a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlool lool lool lool Cand te gandesti ca eu cautam o comedie buna si nu gaseam! De acum in loc sa ma uit la filme gen comedie mai citesc o intrebare!laughinglaughinglaughinglaughing

| GamingZone a răspuns:

Roxy mai bine invata si zic eu ca prin a 7 a sau a 8 a sa-ti faci prieten.Eu doar te-am sfatuit.Succes!

| Andreea_7386 a răspuns:

AOleu, chestia asta suna a inventie de copil de 6 ani talk to the hand

| XtremeGun a răspuns:

Ce copii ratatistraight face
Logic ca nu prostilorstraight faceViseaza in continuare

| Cristi1985 a răspuns:

rolling on the floor)) Please! leave us! Nici bine nu stim sa scriem sau sa vb lb materna si aici ma refer la lb romana si gata in clasa a patra ne arde de gagicareala laughing))). Si vb cuiva de aici mai pune si tu PUNCT(.)!