| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si sunt in cl a 4-a. Azi dimineata la scoala pe la ora 11 sau nu stiu cat era ora iar doamna era plecata pana la alta doamna. Noi faceam ceva galagie in timp ce doamna era plecata. Un baiat de care imi placea mie de el, dar nu vreau sa-i spun numele va spun doar ca il chema cu litera c, a trecut pe lang banca mea si eu i-am dat o palma la spinare, dar foarte incet, iar eu m-am dus la alte banci. Baiatul acela a venit spre mine si mi-a spus "ce-ai ma?", iar atunci s-a impiedicat sau nu stiu ce a facut si era sa cada peste mie, dar s-a intamplat ca buzele sa ni se atinga din greseala. Atunci toti copi au inceput sa zica: roxi s-a pupat cu nu-i spun numele si tot asa, iar eu m-am rusinat la fel ca el, dar mie mi-a placut sarutul. Credeti ca a facut asta intentionat?

Răspuns Câştigător
| Crystina_6663 a răspuns:

Da sigut ca a vrut de ce crezi ca a venit spre tine happy fundita?happy

78 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai din moment ce s`a impiedicat nu a fost intentionat.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

LOOOOL la 11 ani cls a 4 laughing aoleu

| Forevăr a răspuns:

Nu a fost intentionat.
Draga Roxy tu nu mai stii sa pui punct? laughing

| szergiu a răspuns:

Tipic pentru copii de 11 ani.

| AnnaMaria a răspuns:

O palma la spinarerolling on the floor)))

| Dizz a răspuns:

Eu nu cred =]]

| DorelSudoru a răspuns:

In clasa a4-a sarut?straight facestraight face Si in a 5-a te F**e...Ce degenrati fratilor~~

Răspuns utilizator avertizat
| Casiana a răspuns:

Copii.day dreaming

| Madilyn a răspuns:

Tu la 11 ani ar trebui sa-ti vezi de papusele...lasa saruturile si iubitii. Si in ceea ce priveste ce`ai povestit [ tinand cont de faptul` ca habar n`ai ce`i aia gramatica ].tu singura ai zis ca s`a impiedicat.cum sa fie intentionat? raised eyebrows

| danypoli95 a răspuns:

Eu cred ca a vreau sa faceti sex dar ii era rusine sa iti zica.laughing

| Eღilia62 a răspuns:

El a venit sa-ti traga una peste fata, tu ai inteles opusul.

| LeeJiEun a răspuns:

Pai de ce crezi ca a venit spre tine? Si nu sa impiedicat.Sa prefacut[sa aruncatrolling on the floor]

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Da...ce mai s.f.

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Cand ma uit la gramatica ta lipsita de orice calitate si la problema ta imi dau seama ca esti doar un copil obsedat de sunetele pe care le scot parintii din dormitor.

| loveandlove a răspuns:

De fapt, justMeMyself, scrii chiar mai rau decat ea, nu stiu cum poti sa critici atatlaughing daca tu vorbesti cu limbajul tau "eminent" de pitipoanca.OMFG!

| CrazyGirl2 a răspuns:

Doamne fereshte...la varsta asta? atinsu de buze la tine ii sarut? la mine ii mini pupicrolling on the floorsi ce daca ii spui numele, fetito? crezi ca ne pasa? ne doare fix in c*r. pune mana fata pe carte ca ai destul timp de baieti. daca te apuci de pe`acum de ei, pe la 15 ani o sa ai copii, fatuco! eu zic sa te lasi de meserie...bye-bye

| PinkDea a răspuns:

@Candy are 11 ani, ce naibi
Da, a fost intentionat

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Nu zic ca sunt eu Eminescu, dar nici in halul cum scriii tu nu scriu! Doamne fiintzo, nici eu nu sunt fff mare(cls a 6-a) dar in clasa a 4-a nu postam raaspunsuri pe TPU legate de saruturile baietiilor din cls.Poi daca intr'a 4-a ne intrebi daca ii place de tine, iar tu numesti un pupic sarut.Neata! mai ai pana ajungi la saruturi! in clasa a 6-a cred ca ne intrebi solutii pentru cresterea sanilor iar intr-a 8 cum se foloseste prezervativul.Wtf?

| Oliveoo a răspuns:

Va rog frumos nu va luati de ea, are 11 ani. La ce va asteptati?! Sa fie perfecta? Eu fac pariu ca voi nu stiati atatea cate stie ea la varsta astahappy
Roxi, eu cred ca a facut-o intentionat deoarece baietii sunt foarte rusinosi pentru a iti cere un sarut doar asa.

| djrobby a răspuns:

No comment

| Andreea_8316 a răspuns:

Cel mai mult m-i-a placut laughing ''nu vreau sa-i spun numele va spund doar ca il chema cu litera c'' laughing))) da foartee frumossbatting eyelashes lasaa ca mai ai timp de baieti oioio daca acum la 11 te gandesti la ei la 16 17 ani ce faci laughing happy

| Millanteria a răspuns:

Copii disperati! Cand inveti putin mai mult limba romana, atunci vino si intreaba-ne ceva, caci, acum m-am chinuit mult sa descifrez ce-ai scris(mi-am pierdut timpul meu pretios cu o tampenie ca asta).A, da. Clar nu a fost intentionat. S-a impiedicat! Helăăău [SIC] (daca stii ce inseamna ala "sic"laughing )!
Pa, pa!

| Alexutza6755 a răspuns:

Da sigur ca a fost intentionat, ca altfel nu venea spre tine!
Te place.

| alexalautner a răspuns:

Esti prea mica in clasa a4-a si deja cu baietii mai bine pune mana pe carte pentru ca nu prea stii sa scrii si asta e grav hai pa pa

| Iulian03 a răspuns:

Da sigut ca a vrut de ce crezi ca a venit spre tine

| nIMic_3176 a răspuns:

Sa ai mare grija la astfel de baieti! Nu se stie cand o sa se impiedice iar si te violeaza.

| Raluka_6009 a răspuns:

Pustoaico.esti penibila! Ce ne pasa noua de asta!? In fine. poti sa il intrebi chiar pe el daca te place sau nu. Lasa-te de TPU ca nu e pentru tine.Mai bine o intrebi pe mamiwinking

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pai din moment ce a venit de la o mica palma(unii nu o bagau in seama)cred ca ii place de tinebig grin