| MariaDm123 a întrebat:

Eu fac sex neprotejat de 5 luni cu iubitul meu! Ne dorim un copil! Vreau sa știu dacă am ceva fiindcă pe 29 Aprilie mi-a venit menstruația, m-a ținut pana pe 4 mai și apoi mi-a mai venit pe 16 Iunie. Nu îmi curge ca de obicei, adică m-a ținut pana azi dar a curs câte puțin in fiecare zi! Și mici dureri de burta! Ma îngrijorează faptul ca mi-a întârziat atat de mult! Și nu rămân gravida deși toate partidele au fost cu finalizare înăuntru! Hellp

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil sa nu fi intretinut acte sexuale exact in ultimele 2 zile ale perioadei fertile.