| Bya_9647 a întrebat:

Bunasigh Eu si prietenul meu ne.am certat. bineinteles dintr-o prostie.:-

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Serios, chiar vreau să te ajut; dar dacă tu nu pui nici o întrebare cum să o fac?

pa, pa.

| thereforyou a răspuns:

Concluzia care o tragem noi, cu formula ta de sfarsit " bineinteles dintr-o prostie " e ca nu esti prea desteapta.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Lasa orgoliul si impaca-te cu el! Pretuieste fiecare clipa si nu va mai certati din orice prostie pentru ca nu se merita! Sunt lucruri mai importante de facut, de vazut, de cunoscut love struck

| Rukhsandra a răspuns:

Rezolva cat mai repede.Nu-l lasa sa fie rea mult timp suparat pe tine. E pacat sa va certati...

| shtephie a răspuns:

Care este intrebarea?hee hee

| deviant18 a răspuns:

Si spui asta aici pentru ca nu ai jurnal? daca ai fi vrut ajutor cu ceva, ai fi postat mai mult. ma indoiesc ca te putem ajuta cu ceva din cauza ca te''ai certat cu prietenu dintr''o prostie. si eu ma cert cu el din prostii zilnic dar seara tot ma ia in brate cand ne bagam sa dormimlaughing

| kidboo a răspuns:

Si ce te lauzi?

| smileforme a răspuns:

Unde-i intrebarea? smug raised eyebrows

| DTralala a răspuns:

Si intrebarea e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

detalii?