| Loryoficial a întrebat:

Fata cu care vreau sa ma culc e plecata... ultima data cand am vrut sa ne culcam impreuna ne-au deranjat niste prieteni si nu am putut si acum ea e plecata. si nu stiu ce sa fac, celelalte fete sunt greu de dus in pat, si vreau sa ma culc cu o fata.cum pot convinge o fata mai serioasa sau mai complicata sa se culce cu mine? fundabig grin

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ia-l Doamne!

| chelie91ptm a răspuns:

Scoate penisu la ea... si sigur ssare cu gura. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaMaria a răspuns:

Nu poti.du-te si da o laba

| BGI a răspuns:

Ai doua fete tot timpul cu tine, dar nu le observi... Manuela & Labinia.