| Pysyqtza2012 a întrebat:

fostul meu prieten si-a gasit o alta prietena.dar de cateva zile ne vedem seara cu amicii si m-a sarutat, mi-a dat o bomboana si m-a muscat si de gat ...imtrebarea mea este:oare ma vrea inapoi, s-a indragostit din nou de mine?

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Intrebarea mea e:tu l-ai mai vrea inapoi?

| Vix999 a răspuns:

Nu. Daca asta voia aflai.
Se joaca... vrea sa-si demonstreze sie insusi ca te poate avea oricand vrea ...chiar daca are o noua prietena.

| Cosmin1I a răspuns:

Cine stie cu cine mai umbla cat timp era cu tinelaughing.

| IulianDBI a răspuns:

Tipul de fata naiva, pariez ca daca vrea se culca cu tine si te lasa, copile naive, ai macar 15 ani?

| kuchikisan a răspuns:

Scumpa :*
dack el chiar te place cu adevarat o sa se desparta de iubita acutuala.gandeste-te ca deocamdata pentru el esti doar amanta sa zicem. si nu cred ca te simti bine. dack si uh il iubesti si el are aceleasi sentimente nobile veti fi iar impreuna! dar daca nu incearca sa cunosti alti baieti kiss bye scumpa succes