| edy_2186 a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult, ea stie dar nu vrea sa fim impreuna si de fiecare data cand ne intanlim cu prietenii ea sta langa alti baieti si pe mine ma evita si stie ca ma face sa sufar. Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Cred ca ar trebui sa o intrebi care e motivul pentru care nu te accepta. probabil ca ea sta cu altii pentru ca stie ca te deranzeaza. stie ca are un pas in fata ta si il foloseste. daca tot nu te accepta arata-i ca fete mai sunt si ca poti avea alta prietena nu te vei opri in mod special la ea. nu lasa sa se vada ca esti afectat de actiunile ei.

7 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Daca nu te place, nu te place. nu te merita ii esti superior ei, meriti o fata sa te placa cu adevarat. o persoana care te place sau te iubeste nu te face sa suferi, capul sus sunt foarte multe fete tongue

| ToxicGirl a răspuns:

Pai incearca sa o intrebi dc nu vrea sa fiti impreuna...sau daca nu vrea dupa aspect sau ceva in genu.atunci.ar trebui sa gasesti pe cineva care te apreciaza si care simte la felhappy

| Onutza14_4774 a răspuns:

Asta ar insemna ca ea nu te place ...ar trebuie sa cauti o alta fata care tine la uh si uh macar sa o simpatizezi cat de cat tongue
Uita-te in jurul tau mai atent s-ar putea sa gasesti o fata care te place dar ii este rusine sau frica sa-ti spunawinking

| gabitzza20 a răspuns:

Nu ii place de tine, simplu.e inca copila si ii plac jocurile astea de-a soarecele si pisika

| Diiaaa_3397 a răspuns:

Pai in primul rand daca esti urat inseamna ca ai un tupeu fantastik sa pui intrebarea asta straight face ori fata e prea c*rva thinking

| edy_2186 explică:

Era sa uitbig grin
Acum o saptamana am sarutoto fara sa vrea si mi-a zis doar ca de ce nu i-am spus ca o sarut.Iar de 3 zile sta cu altu.

| edy_2186 explică:

Era sa uit.big grin
Acum o saptamana am sarutat-o fara sa vrea si mi-a zis ca de ce nu i-am zis ca o sarut iar de 3 zile sta cu un baiat. In prima zi muream de nervi si astazi mi-a zis ca de ce sunt gelos.