| lydd a întrebat:

imi place de un baiat de 20 de ani.eu am 14, stam in acelasi oras, ne vedem zilnic aproape, dar el are iubita.
e foarte de treba asa i imi zambeste mereu cand ne intalnim si vorbeste cu mine, chiar imi face cu ochiuwinking, si mi se pare mie ca nu ii sunt indiferenta, dar nu stiu ce sa fac ca na are iubita.as vrea sa il invit la un strand dar nu stiu daca va vrea sa vina.cum sa fac sa i atrag atentia? dau fundita si id!

4 răspunsuri:
| andreea_9164 a răspuns:

Ceao! Pai nu cred ca ar trebui sa intri intr-o relatie cu el sau sa il inviti pentru ca daca chiar ar fi fost interesat de tine si'ar fi lasat iubita. Iar in privinta faptului ca iti face cu ochiu. poate vrea sa vada cum reactionezi. Cei de 20 de ani vor un lucru pe care tu nu cred ca il poti da. te sfatuiesc sa iti cauti un baiat mai mic si singur deoarece nimanui nu i'ar placea sa i se strice o relatie. Te sfatuiesc sa te mai gandesti in priviinta baiatului. nu ti'o spun in nume de rau dar este prea mare diferenta de varsta, aceasta este parerea mea. Acum tu vei face ce crezi tu ca este mai bine happy.
Bafta :*!

| vladucu a răspuns:

Iti place de el findca fetelor de varsta ta si a mea (14) sunt interesate de baieti maturi (ca in catul tau), dar el nu este de loc matur pentru ca el are prietena si se da la fete de 14 ani cand el are 20 de ani.

| alexandraaaaa a răspuns:

Pai te sfatuiesc sa devii indrazneata. fe-te prietena cu prietena lui si invit-o pe ea la strand.Va fi mai putin jenant. Apoi cupleaz-o cu un baiat dragut pe ea, si fa intr-un fel sa se vada cu baiatul acela in timp ce dragutul tau o vedewinkinggata.si tu actioneaza!

| lydd explică:

Thx