| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si as dori sa ma combin cu el. Dar nu stiu daca si el simte acelasi lucru pentru mine.Tot timpul cand ne intalnim el imi zambeshte dar nu prea intra in vorba cu mine.Imi raspunde mie la intrebari si mai rar ma intreaba si el cate ceva.Prieteni lui si ai mei imi spun tot timpul sa il sarut ca ma place dar el nu ma saruta deoarece ii este rusine. Adevarat...este putin cam rusinos dar...nu stiu ce sa cred...Si eu nu stiu ce sa fac sa-l sarut sau nu si daca da. Cum sa il sarut? Doar pe buze sau cu limba?

10 răspunsuri:
| alexdop21 a răspuns:

"Imi raspunde mie la intrebari si mai rar ma intreaba si el cate ceva" e de pe TPU? laughing Pai ce sa faci invita-l la un suc la magazinul satesc, si apoi incearca sa il saruti pasional pe santul din fata ograzii, daca nu merge inseamna ca nu merita si trebuie sa il lasi

| alexdop21 a răspuns:

@autoboy are dreptate, sincer sa fiu daca eu as fii in locul lui si tu ai arata bine nu m-ar deranja

| eni a răspuns:

Saruta-l pe obraz, iar daca te iubeste te va saruta pa gura.

| DoomNEzeu a răspuns:

Uite fi atenta.Inearca sa ii arati cativa indici de interes din partea ta, si dupa aceea invita-l la un suc sau la o plimbare, acolo incearca sa creezi o conexiune emotionala, sa povestiti si cand vezi u ca va simtiti mai bine, atunci privestel serios in ochi si sarutal.Si sarutal pe buze, ca u ai zis ca e cam rusinos, nu are cum sa te refuze.Decat daca nu are deja prietena si e prea indragostit de ea sau e gay. big grin

| autoboy a răspuns:

Baga dom'le limba!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal sal saruti cu limba dar de ce nu ceri ajutor la prieteni lui sal intrebe cam ce parere are despre tine sau daca te place iar daca te place sa-ti dea o intalnire cu el da seara cai mai romantic si atunci al saruti tu sau el pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate aceeasi pb si la mine:X:X ia id meu sa vb bebelina_bl0ndina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol.laughing)normal ca cu limbawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dsatutal ca sa te combini cu acel baiat prieteni tai iti spul tot ce este adevaratbig grintonguePPwinking

| GunterAndrei a răspuns:

Băiatu nu te iubește.