| Stevida10 a întrebat:

In curand vor fii 2 luni de cand sunt cu prietenul meu. Si fix in ziua in care facem 2 luni e si ziua lui. ce sa-i fac cadou? laughing adica el pana acum mi-a dat multe chestii, iar eu nimic :/ va rog ajutati-ma ce sa-i dau?

Răspuns Câştigător
| Wihox a răspuns:

Eu zic sa ii te oferi, daca intelegi laughing) sau ma rog, o camasa, un parfum, prezervative, pullover, full cap, o iesire in oras, o drumetie, lubrifiant, un ceas, un lantisor, un oral, o minge etc.

| meeee123 a răspuns (pentru Wihox):

Cum ai ascuns acolo "un oral" rolling on the floor)

1 răspuns: