| Anaunu a întrebat:

Buna, in urma cu o sapt jumate am avut primul contact sexual protejat in timpul acesta prietenul meu a ejaculat in prezevativ și a mai continuat foarte putin la retragere acesta a alunecat putin pe penis dar inelul prezervativului era strâmt, la baza prezervativul nu era umezeala sau vreun semn sa fi curs, sperma era la locul ei, este a 5 a zi in care îmi întârzie, am înțepături mici dureri constipație. credeți ca e vorba de o posibila sarcina? Specific ca am menstruația neregulată și iau su pastile pentru tiroida

Răspuns Câştigător
| Emanuela23 a răspuns:

Nu cred ca are cum, dar pentru linistea ta, fa un test de sarcina

| Anaunu explică (pentru Emanuela23):

Prezervativul nu a fost spart

| Emanuela23 a răspuns (pentru Anaunu):

Inseamna ca nu esti.E normal sa te doara burta.e primul act sexual.

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Faci prea mult spam, nu crezi?

| Anaunu explică (pentru LPCTSTR):

Nu e treaba ta ce fac eu și mulțumesc celorlalți care mi ai răspuns.

| gi4284 a răspuns:

Ne cânți aici la microfonul din dotare imnul DISPERATEI? De parcă am luat noi partea la actul tău sexual și știm cum te a penetrat ăla și ce cantitate de lichid seminal aveai în tine și dacă exista în interiorul tău. centrifugata ca multe altele. aveți. contacte sexuale, dar nu va gândiți la eventualele si viitoarele întâmplări. Poți s o iei cum vrei și tu și altele care trec prin aceste drame de fetite oarecum
în legătură cu narațiunile de genu'. Poți continua

experiență pentru bac

| Anaunu explică (pentru gi4284):

Care e treaba ta sa comentezi? Faptul ca sa postat de mai multe ori asta nu stiu de maxim 2 ori am postat aici și la categoria Sănătate, nu stiu de ce te " crizezi " tu asa tare, nu sunt singura care a cerut o părere un sfat, eu zic sa ți vezi de treaba ta. Dacă ești capabilă sa dai un sfat sau o părere foarte bine dacă nu eu zic sa te lași de comentat, te consideri probabil mai presus ca fetele astea oarecare cu drame, nu ești apropo, eu nu te iau in considerare ce spui tu este egal cu 0, îți dau un sfat sa nu te mai crizezi și sa jignești!

| gi4284 a răspuns (pentru Anaunu):

Nu mă crizez, rozeta mea.Mi am permisul luxu' de a comenta, iar asta nu ți poate afecta ție viața. Nu mă cred mai presus așa cum susții, chit ca e vaga ta impresie în urma unui raspuns. Dacă te face sa te simți mai bine, sentimentul de durere n **** e reciproc ..referitor la răspunsul tău..Cat și al meu.O sa fac același lucru și data viitoare pana atunci insuseste-ți lacunele de agramata. O zi buna ❤