| sparky1999 a întrebat:

Buna, in urma cu o saptamana am avut contact sexual cu prietena mea de 2 ori ( ambele protejate ) mai are 10 zile pana la menstruație, si efectiv simte ca i s-au marit puțin sanii, care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Mary2809 a răspuns:

Mărirea sânilor si/sau sensibilitatea lor reprezintă un simptom premenstrual. Stati liniștiti!

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ceea ce i se intampla prietenei tale reprezinta ''efectiv'' starea de stres inutil care are toate sansele sa devina o stare de PARANOIA. Nimic altceva. big grin