| 5SOS a întrebat:

Buna la toti sad am o nelinistire...eu sunt de religie musulmana stiti si ieri m-am sarutat cu un baiat deoarece am vrut sa stiu cum este eu am 12 ani si vreau sa va intreb am facut un pacat mare? nu sunt de religie ortodoxa sunt musulmanca.sunt nelinistita eu fiind o persoana credincioasa.

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Nici o problema stai calma nu este nici un pacat si pana la urma tie iti place religia asta? Cea mai torturanta pentru femei religia musulmana...

| iloveunicorns a răspuns:

Nu este nici un păcat, şi eu cunosc o femeie, este tot musulmană, şi este cu un bărbat ortodox. Nu este nici un păcat.

| LovelyBoy a răspuns:

Deci de asta esti asa draguta big grin... aaa adica nu nu e niciun pacat

| Hydrangeaceae a răspuns:

Buna! Nu mai fi nelinistita, calmeaza-te. Nu ai facut nici un pacat pentru ca este ceva normal pentru varsta ta. Sfatul meu este sa uiti ce ai facut si sa nu mai spui nimanui deoarece altii te-ar putea speria.

| Blueblueblueeah67 a răspuns:

Stai linistita.nu ai facut nici un pacat... oricine ar fi facut asata...pa pa sper ca te-am ajutathappy