| LAURCOXY a întrebat:

m-am culcat cu prietena mea care sustinea ca era virgina. Cert este ca nu mi-am dat seama daca era sau numai era virgina, am apucat sa o bag putin dupa care a zis ca o doare si sa ne oprim.(mentionez ca ia curs putin sange). vreau sa ma ajutati si pe mine sa stiu si eu nu prea am experienta necesara.Si inca ceva au aflat parinti ei si mi-au spus ca ma va duce la politie pentru ca m-am culcat cu ea.(mentionez ca amadoi avem 17 ani). si a fost cu acordul ei. Vreau raspuns in legatura cu virginitatea si cu politia ce m-i se poate intampla... FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Dragon01 a răspuns:

Prietene.Daca amandoi sunteti minori si daca ea a fost de acord sa se culce cu tine, poti sta linistit 100%.
Spunele parintilor ei ca pot sa faca orce vor ei pentru ca ea a vrut sa se culce cu tine si pentru ca nu depasest in nici un fel legea.
Noul penal in vigoare cat si legea 286/2009 este de partea ta.Deci sigur nu au ce sa iti faca. Daca vrei poti si tu sa spui ca ea te-a viloat,e acelasi lucru.
Cat despre virginitate,da, nu mai e virgina, dar sunt atatea fete care datorita himentului nu iti poti da seama daca mai sunt sau nu.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scoala de corectie pana la implinirea varstei de 18 ani si apoi cativa ani de puscarie sau scapi cu putin noroc, ori e amenintare de la parintii ei ca sa te sperie si sa nu te mai apropii de ea.

| RyanGeorge a răspuns:

Cu politia nu patesti nimic de'oarece amandoi sunteti minori si daca ati fost amandoi de acord nu se pune nici'o problema stai linistit, oricum vei avea sustinere din partea parintilor tai care stiu mai bine iar cat despre ea daca a fost sau nu virgina, sa stii ca si dupa ce ii trece mentruatia la fata daca faceti sex la inceput o doare si ii mai curge putin sange pentru ca a facut mai devreme decat trebuia dupa mentruatie, nu pot sa iti dau un raspuns sa zic ca da a fost virgina sau nu, dar trebuie sa stii ca nu este obligatoriu sa curga acest un pic de sange, asta pentru ca unele fete/femei au acel himen mai elastec decat altele si el nu se rupe, poate ramane asa pana la nastere, atunci se poate intampla acest lucru.dar daca spui ca durerile au existat nu te indoi.

| LAURCOXY explică (pentru RyanGeorge):

Era si in ultima zi de ciclu ...era pe stop

| lolly a răspuns:

Cu politia = inchisoare. Dar vorbeste cu ea, daca a fost cu accordul ei stiu ca nu este nici o problema.Ar trebuii sa cauti legile astea pe net! Daca ea spune ca a fost contra vointei ei, ajungi la parnaie! Ea curs sange pentru ca era virgina= ruperea himenului.Bafta!

| RyanGeorge a răspuns (pentru lolly):

Lolly nu se va ajunge la nici o inchisoare de'oarece a fost de acord iar urme de violenta s.a.m.d nu se vor gasi deci nu ajunge la nici o parnaie, numai vorbii prostii ca il sperii pe baiat. Laur stai frate linistit nu vei patii nimic happy, crede'ma.

| LAURCOXY explică (pentru lolly):

Era si in ultima zi de ciclu ...era pe stop.mnoo

| Inoue a răspuns:

Deci.In legatura cu virginitatea depinde de la femeie la femeie. Unele au himenul mai dur altele mai elastic.Din ce mi'ai relatat tu.eu cred ca era virgina! Iar cu poilitia, poate ca vei plati o amenda in cel mai rau caz.
Ai grija de tine!happy

| Dragon01 a răspuns:

Prietene.Daca amandoi sunteti minori si daca ea a fost de acord sa se culce cu tine, poti sta linistit 100%.
Spunele parintilor ei ca pot sa faca orce vor ei pentru ca ea a vrut sa se culce cu tine si pentru ca nu depasest in nici un fel legea.
Noul penal in vigoare cat si legea 286/2009 este de partea ta.Deci sigur nu au ce sa iti faca. Daca vrei poti si tu sa spui ca ea te-a viloat,e acelasi lucru.
Cat despre virginitate,da, nu mai e virgina, dar sunt atatea fete care datorita himentului nu iti poti da seama daca mai sunt sau nu...Bafta si stai calm

| iustin1992 a răspuns:

Daca a curs sange nu mai este virgina deoarece i s-a rupt himenul
si daca a fost de acord nu prea vad ce poate sa-ti faca minori amandoi...

| LAURCOXY explică (pentru iustin1992):

E aziec ca nu i s-a rupt

| helenqw3 a răspuns:

Fata clar era virgina, iar din punct de vedere al politiei, poti sta linistit nu ai ce sa patesti daca si ea a fost de acord.

| LAURCOXY explică:

Cam multe detalii nu prea sunt.din sarutarii s-a ajuns la dragoste.si am ajuns pana acolo am bagat-o putin a iesit putin sange si a zis ca o doare sa ne oprim si ne-am oprit.si nu stiu daca mai era sau nu virgina fiidca nu am apucat sa realziez asta. poate a mai incercat cu vreun baiat.ea zice ca nu ...nu stiu ce sa zic si in legatura cu politia?