| dedypisicutz a întrebat:

Buna m-am indragostit de un baiat este foarte dragut doar ca nu prea vorbeste cu mine. Eu sunt foarte buna prietena cu sorasa.fratele meu este prieten cu el dar nu stiu ce sa fac ca sa il pot scoate din mintea mea si capul meu ca tot timpul ma gandesc la el imi puteti da sfaturi ofer

Răspuns Câştigător
| Gigiku a răspuns:

De ce sa il scoti din mintea ta atata timp cat esti indragostita de el? Lasa-te dusa de val si abordeaza-l. Esti fata, cred ca ar fi foarte fericit sa vada ca esti interesata de el. Incearcawinking

5 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Hai sa ca ma uimesti, mel3! Mergi la o sala de sport si fa cat mai multa miscare pana obosesti, si atunci vei uita de el. Noroc sa ai, mel3!

| mihai_2762 a răspuns:

Deci am intrat la tine pe profil saiti vad poza si sincer esti frumoasa :d asa si daca esti foarte buna prietena cu sorasa si fratele tau cu tipa asta care este problema invita-l la o plimbare si stai de vb cu el si spune-i ma baiatule eu vrea sa fim impreuna pentru ca mintea mea numai la tine sta asta ii spui in caz ca nu zice el nimic deci u vb numai in caz de urgenta da incearca sa il scoti la o plimbare in parc.bafta si sa ne spui si noua daca te-ai combinat cu elbig grin:*

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Eu cred ca ar trebui sa incerci sa vorbesti cu el, nu sa-l uiti. Daca placi pe cineva, e greu sa uiti

| dedypisicutz explică:

Pai treaba ie ca el stie ca eu il plac si el nu ma place pe mine dar eu il plac pe el treaba e ca sunt si timida, rusinoasa!

| dedypisicutz explică:

Intr-o zii am avut un caz de familie un deces si el a venit dar a stat la poarta si eu nu l-am salutat si el zice