| andreeateoodora1223 a întrebat:

Ma confrunt cu o problema! Sunt intr-o relatie si ma simt incomoda uneori.Nu mai vreau sa imi vad prietenul dar parca vreau sa il vad.As vrea sa renunt insa mi este greu.Cand il vad incep si plang.Ce ar putea insemna asta? Si ce as putea face?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ai nevoie de sex ca la carte pe care iub nu stie sa til ofere

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai vrei sau nu vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa termini relatia, atat. Ce e asa greu? De ce complici lucrurile? E clar ca nu te mai simti ok cu el. Ce vrei de fapt?

| DonGiani a răspuns:

Ar trebui sa lucrezi mai mult la tine sa sa îți dai seama ce vrei cu adevărat.

| Cristian84 a răspuns:

Deja nu mai este dragoste ci mai degraba e obisnuinta