| Olga478448 a întrebat:

Buna! Mereu cand ma penetreaza iubitul meu cu degetele imi curge putin sange. De ce?

Răspuns Câştigător
| helpforyou a răspuns:

Exista mai multe cauze posibile pentru sangerarea ta, inclusiv iritatia sau lezarea tesuturilor din zona genitala, infectii sau inflamatii ale organelor genitale, sau probleme cu colul uterin sau cu tesutul cervical.

Daca apare doar la penetrarea cu degetele atunci problema nu este la tine ci la partener, care nu are grija ta, decat satisfactia proprie.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce cu degetele? Altceva nu are? E ghiolban și nu știe cum să o facă mai delicat. Vezi să nu faci vreo infecție de la prost.

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Alea sunt mai groase și mari ca organul dedicat

| RAY a răspuns:

Ești virgina, spune-i ca trebuie sa bage solobanul acolo ca nu vine capturat acolo

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca iti rupe himenul si te dezvirgineaza.

| helpforyou a răspuns:

Iti face rana. Pune-l sa-si taie unghiile.

| Adelina4679 a răspuns:

Renunta la obiceiul asta de a-ți introduce degetele...