| anonim_4396 a întrebat:

Buna mi-e cam jena sa pun aceasta intrebare dar asta e...am un prieten si de cand sunt cu el cand facem dragoste nu reuseste sa isi dea drumu decat foarte greu si cateodata sunt nevoita sa ii fac handjob, iar cand bea nu isi da drumu deloc. Situatia asta ma cam deranjeaza doarece eu dupa cam o ora obosesc si nu mai am chef dar el degeaba ca insista iar dupa ma simt epuizata, oare de ce este atata de greu pentru el sa isi dea drumu si ce poate face in privinta asta?

Scuzati greseile

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca te penetreaza vaginal nu ejculeaza?

| Satango a răspuns:

Bună!

Această ''greutate'' o are datorită faptului că a ajuns într-o etapă în care este mult mai greu satisfăcut. Asta se întâmplă din multiple cauze, precum măsturbarea în exces, o viață sexuală mult prea activă.
Organismul nostru este făcut în așa fel încât să se acomodeze foarte repede. Probabil ceea ce îi oferi tu i-a fost oferit de prea multe ori, ceea ce nu-l aduce la ''ejaculare''.
Problema poate fi și la tine. Nu aștepta ca doar partenerul sexual să facă toată treaba. Surprinde-l plăcut în sex. Dă-i satisfacții care să-l aducă la ejacularea pe care o dorești.

Sunt și cazuri medicale... ar putea să consulte un medic.

Baftă!

| dannyel86 a răspuns:

Cred ca trebuie stimulat sexual, sa fie mai excitat. Nici cand isi da drumul repede nu-i bine, nici cand ii vine peste o ora nu e ok. Cat despre alcool, in exces, acesta inhiba excitatia. Uneori poate sa nu i se mai scoale, ce sa mai vorbim de ejaculare?big grin
Handjobul ar trebui sa fie o solutie temporara, de compromis. happy
Cautati jocuri erotice, incercati pozitii noi, care sa va ridice gradul de excitabilitate.winking

| RedBull69 a răspuns:

Excital cat poti tu de tare încearcă sa gemi sa ii faci hickey(semne pe gat corp etc)asta o sa il exciti poti sa ii faci cu unghiile pe piept sa il zgarii mai exact dar usor si încet daca nu ejaculeaza in jumătate de ora înseamnă ca tipul e foarte rezistent

| mihai69 a răspuns:

Dar in blow job ca la carte i-ai făcut?
Consumă cumva substanțe (prescrise sau nu) - altele decât alcool?

| Violleta2022 a răspuns:

Da, alcoolul poate da acest efect.
Sfatul meu este sa refuzi sa faci sex cu el daca bea alcool, macar nu ajungi sa suporti un betiv si sa mai ramai si nesatisfacuta.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscut112 a răspuns:

Schimbă-l.

| XxRoxRoxyxX a răspuns (pentru mihai69):

Momentan nu dar a consumat cu 2 ani in urma destul de multa "iarba"

| mihai69 a răspuns (pentru XxRoxRoxyxX):

Poate fi un efect secundar. Sau poate nici nu s-a lăsat. (rareori se renunță la asta, după ce îi prinde gustul).

| Atotstiutorul a răspuns (pentru RedBull69):

Doar 1% din barbati au fantezia astia! deci clar astea cu semnele nu e buna!

| Atotstiutorul a răspuns (pentru mihai69):

Ce inseamna ca la carte? de ce nu ii spui? de unde vrei sa stie fata? ce e aia deep, cim.sw, cof, no hands?

| XxRoxRoxyxX a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Stiu ce inseamna astea laughing

| Atotstiutorul a răspuns (pentru XxRoxRoxyxX):

Daca stii atunci pune-le in aplicare! si dupa spune-ne cum a fost!

| XxRoxRoxyxX a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Ok vad euhee hee