| danielle9876 a întrebat:

Buna TPU:*...m-am certat cu baiatul pe care il plac.El mi-a spus ca sunt ingamfata si to ma critica. Eu i-am spus ca-l plac si l-am intrebat sipe el si a spus ca nu! Eu nu cred asta! De fiecare data ma cert cam din aceleasi motive dar acum el s-a suparat atat de tare in cat a zis ca nu vrea sa mai vorbeasca cu mine niciodata! oare de asta s-a suparat ca ma place si nu prea sunt cum el se astepta? oare ma va iera ..si vom fi iar prieteni daca chiar ma place cum cred eu?

1 răspuns:
| Larisa888 a răspuns:

Pai daca nu te placea nu se mai supara pe tine, corect? Ai incercat sa-ti ceri scuze! Daca nu poate sa fie si aceasta o solutie!