| MirelaVic83 a întrebat:

Bună,nu mi-a venit CM de 2 luni, acum este a treia luna și am început să am mici dureri de sâni..luna trecută am avut o scurgere închisă la culoare, in cantitate mica timp de aproximativ 4 zile. Am făcut în jur de 7-8 teste de sarcina (ultimul fiind acum 2 zile) care au ieșit tot negative. Ce poate fi?

2 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

De ce nu mergi la un medic ginecolog sa te lămurească? Poate fi o dereglare hormonala sau alte lucruri mult mai grave.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ar fi indicat sa mergi la ginecolog. E e cel mai in masura sa si dea cu parerea. Clar nu e vorba de sarcina daca ai facut atatea teste cu rezultat negativ. Cred ca e vorba de o dereglare hormonala care a dus a amenoree. Multa sanatate